Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Çocuk Durağı Kreş ve Gündüz Bakımevi
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Eğitim, Öğretim > Anaokulu ve Kreşler >
 
Toplam 15 oylamada 4.2 ortalama

Ferizli Anaokulu ve Kreşler

ˆ Üst Kategoriye Çık
İnsan eğitim ve öğretim hayatına ilk olarak ailesinin yanında başlar. Her ne kadar evde başlıyor desekte deneyimli eğitici öğretmenlerimiz tarafından verilen eğitim her zaman çocuğunuzun gelişimi açısından daha iyidir. Bu yüzden anaokulu ve kreşler okul öncesi eğitim olarak adlandırılır.



Sakarya anaokulları olarak öncelikle her şey sevgi ve saygıyla başlar. Bu amaç ve ilkelerle kurulan Sakarya anaokulları çocuğun öğrenme aşamasında ilgi alanlarını, yetenekli olduğu alanları keşfetmede ve o yöne doğru en iyi şekilde yönlendirilmesini sağlamaktadır. Tecrübeli eğitimcilerle kendini güvenli bir ortamda olduğunu hissetmesi bizler için ve çocuğun geleceğe yönelik ilk adımı olarak çok önemlidir. Okul önceleri önemli olan çoçuğun hayal gücünü, temel davranışlarını, çevresindekilerle iletişim kurma becerilerinin artması, doğa sevgisi, hayvansever, vatanını seven ve en önemlisi kendine olan öz güvenini arttırmasını sağlanmaktadır. Bu konuda her zaman ailelerle beraber iletişim halinde olarak çocuğun sadece okulda değil evde davranışları ve ilgi alanlarınıda takip etmektelerdir.



Çocukların bu yaşlarda hızlı anlama yetenekleri oldukça fazladır. Onları en iyi şekilde geleceğe iyi bir birey olarak yetiştirmek için her zaman küçük yaştan eğitime ve öğretime başlamak çocuğunuzun ilgi alanını erken keşfetmesini ve araştıran bir birey olarak yetişmesini sağlamaktadır. Tabi ki bunları yaparken çocuğunuzu sıkmadan onlara daha çok ilgi alanlarıyla, oyunlarla bunları aşılamaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden çocuklarımızın geleceğe ışık şaçan bireyler olmasını istememiz Sakarya'daki anaokullarının ve kreşlerin temel ilkeleridir.



Zeka atölyelerinde onların zekalarını geliştirecek farklı oyunlar oynayarak pratik zekaya sahip olmalarını amaçlamaktadır. Görsel sanatlar ve resim atölyelerimizde onların becerilerini arttırmak için oyunlarla öğrenmelerini arttırmaya çalışmaktadırlar. Aynı zamanda sporda olan yeteneklerini ve daha sağlıklı yetişmelerini gelişmelerini amaçlamaktadırlar.



Çocuklarınızı dengeli ve sağlıklı besleyerek gelişim süreçlerinde daha sağlıklı olmalarını istediğimizden bu konu hakkında okullarımız fazlaca özen göstermektedirler. Hormonlu ve sağlıksız yiyecek ve içeceklerden kaçınarak onlara taze ürünler ve büyümelerini geliştirecek süt ve süt ürünlerini vermektedirler. Aynı hassasiyeti temizlik ve hijyen konusunda da göstermekte. Vakitlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri odalar, oyun alanları, tuvaletler hepsi özenle temizlenmekte ve çocuklarınızın ferah ve temiz bir ortamda vakit geçirmeleri için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar.



Sakarya kreşleri sadece eğitim konusunda değil dini konuda çocuklarımızı geleceğe dair sağlam adımlarla bizlerin yüzlerimizi her zaman güldürecek bireyler yetiştirmektedir. Kısacası kendi geleneklerine ve değerlerine sahip çıkacak çoçuklar yetiştirmektedirler.



Konu çocuklarımızın günün büyük bir bölümünü geçirdiği kreşler ve anaokulları olunca eğitimin yanında onların can güvenliğide bu yerlere emanettir. Bu yüzdendir ki Sakarya'daki anaokulları ve kreşler sürekli denetim halindedir. Yangın merdivenleri, ani durumda gaz kesme cihazları, paratoner yangından korunmak için her türlü sistemler mevcut olmalıdır. Acil çıkış kapılarının yanı sıra priz güvenliği, kilitli cam sistemleri, güvenlik kameraları, sivri köşelerin koruyucuları mevcut olmalıdır. Yangın tüplerinin kontroleri olsun ya da diğer güvenlik kontrolleri olsun hepsinin denetimi düzenli olarak gerçekleşmelidir.



Çocuklarımızın kendi ayakları üstünde sağlam adımlarla ilerlemesi için onlara ilk adımlarında yol arkadaşı olmak için anaokulu ve kreşlerin büyük katkıları bulunmaktadır. Dil eğitimi bakımından en aşağıdan başlayarak onları gelecekte rahat bir şekilde konuşabilecekleri yabancı dil eğitimi dahi verilebilmetedir. Onları kaliteli programları ve eğitimleri ilköğretim çağına en iyi şekilde hazırlamaktadır. Sözel veya sayısal becerilerinin geliştirilmesi ve onu hangi yönde baskınsa o yöne yönlendirmek, grup çalışmalarına olan uyumu ile çevresindeki arkadaşları ile iletişimini kuvvetlendirmeye çalışmak için birçok faaliyetlerde yapmaktadırlar.



Sakarya anaokulları ve kreşleri ezberlemeyi değilde araştırmayı seven bir nesil yetişmeye çalışmaktadırlar. Çocuklarımızı her zaman araştırmaya teşvik edecek, gerek oyunlar olsun gerekse derslerde verilen eğitimler olsun onları her zaman sorgulamaya ve araştırmaya yönlendirmektedirler.



Sakarya'daki anaokulları sadece çocuklarımızla değil onların ebeveynleri ile de her zaman iletişim halindedir. Çocuk piskolojisi evde ebeveynlerinden gördüğü herşeyden etkilenir. Ve buda onun gelişimi açısından iyi ya da kötü yönler doğurmaktadır. Bunları en aza indirmek için ebeveynlerle periyodik olarak toplantı ve eğitim seminerleri yapmaktadırlar. Çocukların hangi yöne yatkın oldukları evdeki hal ve hareketleri ve bunların yanında yeme, içme, uyku düzenleri onların yaşantıları ile ilgili istişare etmektedir. Ayrıca sadece anaokullarımnda değilde dışarıda da etkinlikler düzenlemektedirler. Onların ilgi alanlarını çekicek hayvanat bahçeleri olsun, lunaparklar olsun, sanat galerileri, tiyatro ve sinema gibi bir çok etkinlik yaparak onları hem görmedikleri farklı şeyleri göstermek hem de hep mutlu kalmalarını amaçlamaktadır. Bunun için bizler ve Sakarya'daki birçok kreş geleceğimiz olan çocuklarımız için her türlü fedakarlıkla en iyi eğitimi almalarını sağlamak için çalışmaktadırlar.



Çocuklarımızın gelecekleri ve onlar için en iyi kararları almak bizlerin elindedir. Sevgi, saygı, huzur ve güvenli bir ortam için çocuğunuzu emanet edeceğiniz anaokulunu bizzat ziyaret edin ve oranın ekibi ile yüzyüze tanışarak faaliyetleri, ortamları, eğitici öğretmenleri, servisleri hakkında ayrıntılı bilgi alarak ve kararınızı verin. Unutmayalım ki çocuklarımız bizlerin tertemiz geleceği ve onların potansiyellerini keşfetmeniz için geç kalmış değilsiniz. Sizde okul öncesi anaokullarından ve kreşlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizde çocuğunuzun mutlu geleceği için sayfamızdaki kreşleri ve anaokullarını inceleyerek içinize yatan en uygun yeri tercih edebilirsiniz.



Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ünde dediği gibi "Memleket evlâdı, her öğrenim aşamasında ekonomik hayatta verimli, etkili ve başarılı olacak surette donatılmalıdır." gelin sizde çocuğunuzun geleceği için en iyi kararı verin ve geleceğine yön verin...
Bu kritere uygun kayıt bulunamadı
Bağlı alt sektöre geri dön  Firma ekle 
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli  
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Anaokulu ve Kreşler
Bilgisayar Kursları
Dershaneler, Etüt Merkezleri ve Özel Kurslar
Güzel Sanatlar
İngilizce Kursları, yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim danışmanlığı
Özel okullar, özel liseler, akşam liseleri
Rehabilitasyon Merkezleri
Bağlantılı Sektörler
Kitap, Kırtasiye, Güzel Sanatlar Malzemesi
Sürücü Kursları, Psikoteknik ve SRC
Yurtlar, Öğrenci Evleri ve Apartlar
Bağlantılı Alt Sektörler
Psikoloji & Psikiyatri & Koçluk Destek Hizmetleri