Küçük Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi

Küçük Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi
Gündüz Bakımevi ve Anaokulu
Adresler
Adres 1
Orta Mahalle Katip Sokak No: 15 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 2
Telefon 3
Telefon 4
Üyelik durumu
Özel üye

GÖZÜNÜZ ARKADA  LMASIN. ÇÜNKÜ BİZ VARIZ.


KÜÇÜK ADIMLAR KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Hakkımızda

1990-1999 yılları arasında Sakarya’nın ilk özel anaokulu olan Özel Şirinler Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde anaokulu öğretmeni olarak görev yaptık. 2000-2003 yılları arasında da SAÜ Vakfı Koleji’nde anasınıfı öğretmeni olarak görev yaptık. 2003 yılında Özel Şirinler Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak anaokulu ve anasınıfı eğitimi vermeye başladık.2010 yılında Küçük Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi adını aldık.

Tecrübelerimizi günümüz eğitim anlayışına uyarlayarak geleceğe özgüvenli,mutlu, başarılı bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Çocuklarımızın hayata attıkları ilk küçük adımlarını sevgi ve ilgi ile kucaklayarak güvenli bir ortam oluşturuyoruz.

MEB müfredatına uygun eğitim programı uygulanan sınıflarımızda çocuklarımızın psikomotor,sosyal,duygusal,bilişsel ve özbakım becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Çoklu Zeka Teorisine uygun eğitim programımızı;

İngilizce, halk oyunları, satranç, bale, drama, müzik, resim dersleri ile destekliyoruz.           

Çeşitli eğitim araçları,oyuncaklar ve Montessori eğitim araçlarını kullandığımız okulumuzda,alan gezileri ve topluma hizmet uygulamaları ile çocuklarımızın yaşayarak öğrenmelerini sağlıyoruz. Donanımlı anasınıfımızda okuma-yazmaya hazırlık çalışmaları ile çocuklarımızı ilkokula hazırlıyoruz.

Çocuklarımızın dengeli ve sağlıklı beslenmelerine ve damak zevklerine uygun yemek menümüzde tamamen doğal gıda ürünleri kullanıyoruz.

Şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan okulumuzda;

Nezih sınıf ortamları, kapalı oyun alanları, spor salonu ve geniş oyun bahçemizle çocuklarımıza  trafik ve gürültüden uzak sakin bir ortam sunuyoruz.

Okulumuzda temizlik ve hijyene titizlikle önem veriyoruz,anti allerjik temezlik ürünü olan ERSAĞ Temizlik Ürünleri'ni kullanıyoruz.

BÜYÜK BAŞARILAR 'LA BAŞLAR    


Eğitim felsefemiz;

Bizlere emanet ettiğiniz en değerli varlığınız, çocuklarımızı duygusal, sosyal, bilişsel, psikomotor gelişim alarında olumlu kazanımlarda bulunmalarını sağlamak, satranç, ingilizce, halk oyunları, bilgisayar, bale, drama, müzik, spor etkinlikleri ile eğlenerek öğrenme ortamları sunmak, alan gezileri ile eğitimi kalıcı hale getirerek, özgüvenli, mutlu bireyler olarak hayata hazırlamaktır.

Farkımız;

1990 yılından beri Sakarya’nın en tecrübeli eğitmenlerine sahip tek kurum olma özelliğidir.

İlkemiz;  

Sevgi, ilgi, eğitim, kalite, güven...