Nisan Tur
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Nazar Düğün Salonu Qubbe Garden
Kayın Düğün Salonu ve Kına House Prestij Davet Sarayı
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Düğün ve Evlilik >

Sakarya Düğün Salonları

ˆ Üst Kategoriye Çık
Toplam 255 oylamada 4.5 ortalama
SIRALAMA

Sakarya Düğün Salonları

Sakarya'daki düğün salonlarından bir düğün salonu seçimi yeni evlenecek çiftler için en önemli tercihlerinden birini temsil etmektedir.

Hayatınızda olan bazı şeyler gibi bu günü de bir daha telafisi olmayan günlerinizin arasına koymaktasınız. Bu mutlu günlerinizde seçilecek salon büyük bir önem taşımaktadır. Düğün için günler öncesinden başlayan planlar ve hazırlıklar fazla önem ve dikkat istemektedir. Sizlerin bu güzel günü için Sakarya'daki düğün salonları hakkında bizler de küçük araştırmalar yapmak istedik. Sakarya git gide göç alarak büyüyen yeniliklerine yenilik katan bir şehirdir. Fazla göç alınmasının getirdiği birçok sorunda ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri de ister istemez düğün salonlarıdır. Evlenecek olan çiftlerin en özel günlerinden biri olan bu günü sizlerin istek ve arzularına göre birçok çeşit düğün salonu bulunmaktadır. Her geçen gün bir yenisi eklenen Sakarya'daki düğün salonlarında hal böyle olunca da rekabet ortamından kaynaklanan fiyat ve hizmet kaliteside değişmektedir. Düğün planında bazı kararlar vardır ki tüm düğün onların etrafında şekillenir. Mekan seçimi de şüphesiz ki bunlardan biri. Burada önemli olan sizin nasıl bir düğün hayal ettiğinizden geçmektedir. Salon düğünü, kır düğünü, sade bir nikah, yemekli bir davet mi yapılacağına karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında tercih ettiğiniz düğün organizasyonuna göre mekan bakmak gerekir. Her ne olursa olsun misafirlerinizi iyi ağırlamanız için öncelikli tercihiniz seçeceğiniz mekanın kapasitesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Tabi bu davetli insan sayısına da bağlı olmaktadır. Davetli insan sayısı az iken büyük düğün salonlarını tercih etmek cebinizi yorabilir. Eğer ki salon düğünü yapacaksanız bir çok şeye dikkat etmeniz gerekir. Salon düğünün de mevsimin çok bir önemi yoktur. Kapalı ortam olduğundan dolayı ister kışın isterseniz de yazın çok rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Salon düğünlerinde sizleri bir çok seçenek beklemektedir.

Düğünde ikram edileceklerden tutun gelecek davetli sayısına kadar herşeyi sitemide sizin için ele aldık. Öncelikle siz ne kadar isterseniz isteyin bütçenize uygun düğün salonlarını tercih etmeniz sizi daha az yoracaktır. Bu sıkıntılı süreçte sizlere en iyi kaliteyi veren Sakarya düğün salonlarımız bu konuda sizleri üzmemektedir. Yemekli bir düğün yapıcaksanız kesenin cebini biraz daha açmak zorundasınız şüphesiz bu yemek tabağında olacak sunuma göre her düğün salonumuzun fiyatları değişmektedir. Eğer ki normal kurabiye içecek ile yapıcaksanız bunun fiyatları daha uygun olmaktadır. Tercih sizlere kalmıştır.

Salonun görseliği, ihtişamı, çalışanları ve her düğünde olduğu gibi oyun oynama alanıda geniş olması güzel olur. Çünkü unutulmaz anılar yaşıyacağınız 2 3 saatlik bir dilimde salonun sizlere huzur vermesi ve eğlenebileceğiniz güzel ortam oluşması ve bir ömür boyu hatıra kalacak o güzel fotoğraflar olsun hoş bir sunum gerekmektedir. Bu konuda sizlere en tecrübeli ve en kalite personelleri ile hizmet vermekten asla kaçınmadıklarını bir kez daha belirmek isteriz.

Eğer ki kır düğünü yapmak istiyorsanız bu seçeneği kışı tercih edemiyeceğiniz için düğününüz yazın olacaktır. Kır düğünü doğa ve yeşillikle iç içe bir eğlence için hoş bir tercih seçeneğidir. Mis gibi çiçek kokuları arasında, ağaçların gölgesinde, çimlerin üzerinde yazın sıcağında neşeli bir düğün gerçekleştirmek gerek sizin gerek ise konuklarınız için tarifsiz bir keyif sunar. Hal böyle olunca yaz düğünü yapacak çiftlerin yeni moda olan kır düğününü fazlaca tercih ettikleri görülmektedir.

İlkbaharda kır düğününü tercih edecekseniz havaların değişkenlik gösterdiğini unutmamanız sizler için avantajlı olur. Böyle bir durumda tercih edeceğiniz bahçelerin üstü kapanır tarzdan olması sizlerin açısından iyi olur.

Artık her konut, bina kısacası yerleşim yeri olduğundan dolayı kır bahçeleri genellikle şehir merkezlerinin dışında konumlandıklarından dolayı mekan araştırması yaparken bu konuyuda es geçmemek gerekir. Aracı olmayan konuklarınızı göz önünde bulundurarak, ya şehir merkezine yakın olan mekanları tercih etmelisiniz ya da servis şirketleri ile görüşerek servis ayarlamanız gerekmektedir.

Kır düğünlerinde de tercih sizlere kalmıştır. İster yemekli isterseniz de normal tercih edebilirsiniz. Kır düğünlerinin şöyle bir artı yönü olabilir. Akşam düğünlerinde havai fişek gösterileri yapabilme ihtimalleri olmaktadır. Bu da anlaşacağınız mekanla konuşmanız gerekmektedir.

Artık nişan, doğum günü organizasyonları, iş toplantıları, kadınlar günü vb. organizasyonların çoğu düğün salonlarında yapılmaktadır. Mesela nişan organizasyonlarından düğün salonlarının bazılarının kendi organizatörleri olduğundan daha uyguna getirmeniz kaçılmaz olur. Eğer Sakarya'daki düğün salonunun kendi anlaşmalı bir organizatörü yoksa siz kendinizde dışarıdan bir organizatörle anlaşarak nişanınızı düzenleyebilirsiniz.

Diğer saydığımız toplantı gün vs. gibi seçeneklerde daha uyguna gelmektedir. Sizlerin düğün salonları yetkilileri ile yapacağınız görüşmeler sonucu bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Diğer bir seçenekte artık otellerin düğün salonlarında da birçok kişi düğünü buralarda yapmaktadır.

Bu konuda sizlere birçok firma hakkında çeşitli araştırmaları yaparak sitemizde yayınlamak istedik. Sizlerin bir daha belki de asla yapmayacağı bu unutulmaz günü küçük dokunuşlarla efsane bir güne çevirmenize yardımcı olmaya çalıştık.

Ne olursa olsun tercih edeceğiniz sakarya'daki düğün salonları hakkında iyi araştırma yaparak telefondan arayarak belirli bir yere kadar bilgi alabilirsiniz ama gidip yerinde görmek herşeyi değiştirir. Sizleri nasıl karşıladıklarından tutun salonun ihtişamı verdikleri sunum daha önce yaptıkları organizasyonlar düğünler bunlar hakkında net bilgiler olması gerekir. O gecenin bir daha asla dönüşü olmayacağını unutmamanız gerekmektedir.

Hayatınızda bir ömür boyu geçireceğiniz güzel günlerinizin olması dileğiyle en kaliteli düğünler sizlerin olsun. Mutluluklar dileriz...

Çınar Garden Restaurant
Çınar Garden Restaurant
Sapanca Kır Düğünü
Sapanca / Sakarya
Puan: 1400
  detay»
1
İrza Lion Düğün Davet Salonu
İrza Lion Düğün Davet Salonu
Davet ve Düğün Salonu, Sakarya'nın Düğün Salonları sektörüne yeni soluk
Adapazarı / Sakarya
Puan: 1300
  detay»
2
Salon Kristal
Salon Kristal
Düğün Salonu, Nikah, Sünnet, Söz, Nişan, Kına, Toplantı, Organizasyon, Cemiyet, Sene Sonu Baloları, Çay Partileri. Sakarya'nın en eski düğün salonlarından olan düğün salonumuza sizleri bekleriz.
Adapazarı / Sakarya
Puan: 1200
  detay»
3
Masal Garden
Masal Garden
Kır Düğünü ve Yöresel Kahvaltı Bahçesi. Sakarya'da kır düğünü mü istiyorsanız, sizleri Masal Garden'a bekleriz
Erenler / Sakarya
Puan: 1050
  detay»
4
Prestij Davet Sarayı
Prestij Davet Sarayı
Kongre ve Düğün Salonu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 950
  detay»
5
Gülpınar Sosyal Tesisleri & Cafe & Restoran
Gülpınar Sosyal Tesisleri & Cafe & Restoran
Sosyal Tesis, Cafe, Restoran, Düğün Salonu, Açık Büfe Kahvaltı
Erenler / Sakarya
Puan: 775
  detay»
6
Göle Divan Tesisleri
Göle Divan Tesisleri
Düğün Salonu, Nikah, Sünnet, Söz, Nişan, Kına, Toplantı, Organizasyon, Cemiyet, Sene Sonu Baloları, Çay Partileri
Serdivan / Sakarya
Puan: 725
  detay»
7
Nazar Düğün Salonu
Nazar Düğün Salonu
Düğün Salonu, Nikah, Söz, Nişan, Kına Geceleri, Sünnet, Yemekli Cemiyetler, Okul Yıl Sonu Baloları, Seminer, Çay Partileri, Bayi / Dernek / Parti Toplantıları
Söğütlü / Sakarya
Puan: 600
  detay»
8
Safirhan Düğün Sarayı
Safirhan Düğün Sarayı
Cemiyet, Seminer, Toplantı, Düğün, Nişan, Sünnet, Grup Yemekleri, İftar Yemekleri, Lansmanlar
Erenler / Sakarya
Puan: 600
  detay»
9
Arifiye Prestij Düğün Salonu
Arifiye Prestij Düğün Salonu
Düğün Organizasyonu, Kına Organizasyonu, Söz - Nişan Organizasyonu, Konferans ve Toplantılar, Özel Kutlamalar, Sünnet Düğünü
Arifiye / Sakarya
Puan: 500
  detay»
10
Rainbow Kır Bahçesi
Rainbow Kır Bahçesi
Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Toplantı Yemekleri
Sapanca / Sakarya
Puan: 500
  detay»
11
Kayın Düğün Salonu & Kına House
Kayın Düğün Salonu & Kına House
Düğün Salonu, Kına Salonu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 400
  detay»
12
Prenses Düğün Salonu
Prenses Düğün Salonu
Düğün Salonu, Düğün Organizasyonları, Sünnet Organizasyonları, Nişan ve Nikah Törenleri, Kına Geceleri, Ramazan Organizasyonları, Toplu İftar Yemekleri, Mezuniyet Baloları, Doğum Günü Partileri, Canlı Eğlenceler, Okul Kermesleri, Genel Kurul Toplantıları, İş Yemekleri, Eğitim Sem...
Adapazarı / Sakarya
Puan: 400
  detay»
13
Salon Sırma
Salon Sırma
Düğün, Sünnet Düğünü, Nişan Cemiyetleriniz, Yemekli-Yemeksiz Organizasyonlar, Okul ve İş Toplantıları, Seminerler, Bayii Toplantıları,
Adapazarı / Sakarya
Puan: 300
  detay»
14
Kaya Düğün Salonu
Kaya Düğün Salonu
Düğün Salonu
Karasu / Sakarya
Puan: 300
  detay»
15
Salon Atasoy - Düğün ve Toplantı Salonu
Salon Atasoy - Düğün ve Toplantı Salonu
Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı, Konferans, Seminer ve Davetler
Adapazarı / Sakarya
Puan: 200
  detay»
16
Reisoğlu Restoran Toplantı Merkezi
Reisoğlu Restoran Toplantı Merkezi
Düğün Salonu
Adapazarı / Sakarya
Puan: 175
  detay»
17
Anıl Düğün Salonu
Anıl Düğün Salonu
Düğün Salonu, Kır Düğünü, Sünnet, Nişan, Kahvaltı, Toplantı, İş Yemekleri
Erenler / Sakarya
Puan: 100
  detay»
18
Qubbe Garden
Qubbe Garden
1500 Kişi Kapasiteli Düğün Salonu, Ramazan Menüsü, İftar Menüsü, Nikah, Kına, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Nişan, Kır Düğünü, Yemekli veya Pastalı, Cemiyet, Davet, Toplantı, Seminer, Kokteyl, Kongre, Lansman, Restaurant, Restoran, Yazlık Bahçe, Otopark, Çocuk Parkı
Serdivan / Sakarya
Puan: 100
  detay»
19
Şehr-i Mahal
Şehr-i Mahal
Düğün Salonu
Serdivan / Sakarya
Puan: 100
  detay»
20
 
 
Firma Rehberi
diğer firmalar
aşağıda bu sektörde de faaliyet gösteren diğer firmalar listelenmektedir.
Köfteci Bekir
Köfteci Bekir
Islama Köfte, Güveçte Kuru Fasulye, Kabak Tatlısı, Sulu Yemek Çeşitleri
Adapazarı / Sakarya
  detay»
Yeni Koç Tesisleri
Yeni Koç Tesisleri
Petrol, Restaurant ve Dinlenme Tesisleri
Adapazarı / Sakarya
  detay»
 
ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Alisya Düğün Salonu
 
Yeşilyurt Düğün & Konferans Salonu
 
Esnaf Kefalet Düğün Salonu
 
By Peker Düğün ve Toplantı Salonu
 
Ulubey Tesisleri Kır Düğünü
 
Sta Garden
 
İnci Park Kır Bahçesi
 
İnançlar Konferans ve Düğün Sarayı
 
Hanedan Tesisleri
 
Saklıgöl Düğün Salonu
 
Palmiye Düğün Salonu
 
Enes Düğün Salonu
 
Nehir Düğün Salonu
 
Arya Düğün ve Toplantı Salonu
 
Rings Davet
 
Nehirland Restaurant ve Düğün Salonu
 
Özpınar Tesisleri
 
Bahçe Saray Düğün Salonu
 
Picasso Cafe & Restaurant
 
Ernaz Tesisleri
 
Garden Altınova Hotel
 
Gölbaşı Park
 
Kuzey Sosyal Tesisleri
 
Seçkin Hotel - Seçkin Balo Salonu
 
Duygular Funda Düğün Salonu
 
Kale Düğün Salonu
 
Saray Şaheser Düğün Salonu
 
Çiftçiler Gonca Düğün Salonu
 
Kılıçoğlu Düğün Sarayı
 
Düzcanlar Düğün ve Konferans Salonu
 
Levent Düğün Salonu
 
Bahçem Düğün Salonu
 
Bekirpaşa Düğün Salonu
 
Açıkdeniz Düğün Solunu
 
Can Düğün Salonu
 
Oğuz Düğün Sarayı
 
Çark Star Turizm Ltd. Şti.
 
Taşkın Sümela Düğün Salonu
 
Roza Park Kır Düğün Salonu
 
Cihangir Düğün ve Toplantı Salonu
Sakarya düğün salonu kalitesi açısından, İstanbul dahil olmak üzere bütün illere göre öncelikli pozisyondadır. Sakarya düğün salonları müthiş derecede özenle dizayn edilmiştir. Seçim yapmadan önce; tüm düğün salonlarını sitemizden incelemenizi tavsiye ederiz.. Sakarya düğün salonu denince akla SakaryaRehberim.com gelir.
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar
Barbekü partisi
 
Bayi toplantıları
 
Bekarlığa veda partisi
 
Çay partisi
 
Dernek toplantıları
 
Genel kurul toplantıları
 
Kına gecesi
 
Kır düğünü
 
Kongre
 
Lansman
 
Mezuniyet balosu organizasyonu
 
Nişan salonu
 
Okul kermesleri
 
Parti toplantıları
 
Seminer
 
Sünnet cemiyeti
 
Tanıtım kokteylleri
 
Toplantı salonu
 
Yıl sonu gösterisi
 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Gelinlikçiler
Nikah Şekeri
Sakarya Düğün Salonları
Bağlantılı Alt Sektörler
Çiçekçiler & Çiçek
Organizasyon Firmaları
Fotoğrafçılar, Videocular ve Havadan Çekim
Bayan Kuaförleri | Güzellik Merkezleri | Epilasyon
Erkek Berberleri ve Kuaförleri
Reklam Ajansı, Ofset, Kağıt, Matbaa, Davetiye