Anıl Garden

Anıl Garden

Düğün Salonu, Kır Düğünü, Sünnet, Nişan, Kına Organizasyonu, Toplantı, İş Yemekleri

Adresler
Adresler 1
Bekirpaşa Mah. Belediye Cad. No:60/A Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Telefonlar 3
Rank
300
Üyelik durumu
Özel üye

Anıl Garden davet organizasyon köklü gelenekler, çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyor.

Hayallerinizi süsleyen düğün, Anıl Garden eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimiz tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Anıl Garden'da yapacağınız organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Anıl Garden konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.

Düğün salonu, kır düğünü, sünnet, nişan, kına organizasyonu, toplantı, iş yemekleri, okul baloları, mezuniyet törenleri gibi tüm özel günlerinizde Anıl Garden olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıradışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle Anıl Garden  tercih edebilirsiniz.


Sakarya'da özel günlerinizde sevdikleriniz ile toplanabileceğiniz , özel anları paylaşabileceğiniz bir yer arıyorsanız Anıl Garden olarak hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz;

» Düğün
» Sünnet
» Kına
» Kır Düğünü

Muhteşem bir düğüne sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0534 833 50 50