assasa

Nazar Düğün Salonu

Nazar Düğün Salonu
Düğün Salonu, Nikah, Söz, Nişan, Kına Geceleri, Sünnet, Yemekli Cemiyetler, Okul Yıl Sonu Baloları, Seminer, Çay Partileri, Bayi / Dernek / Parti Toplantıları
Adresler
Adres 1
Orta Mah. Atatürk Cad. No: 741 Söğütlü Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

Nazar Düğün Salonu

Kalite her zaman detaylarda gizlidir. Konukseverliğimiz ile beraber konforu hissedin. Salon Nazar güveneceğiniz konforu, hizmeti ve güler yüzlü personeli ile evinizi aratmayacak rahatlığı sunuyor.

Salonumuza daha ilk adımınızda bir güzellik, insani bir sıcaklık ve mükemmel dekore edilmiş mekanımız size "HOŞ GELDİNİZ" der.

Salon Nazar evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınız yemekli veya yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla bütünleştirilerek hazırlar. Size sadece yaratılan güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü konuklarınızla birlikte yaşamak kalır.

En güzeli ve en özeli birlikte yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin. Aradığınız her şeyi, belki de aklınıza hiç gelmemiz olan ayrıntıları burada bulacaksınız. Unutmayın, güzellikler ayrıntılarda gizlidir.

Hayatınızdaki en güzel günü, sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri Salon Nazar'a bekliyoruz ve diyoruz ki:

"Mutluluklar bizimle başlar..."

Nazar Düğün Salonu, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz son derece huzurlu bir ortamdır. İsteğe göre otobüs ve minibüs seferleri vardır. Söğütlü, Ferizli ve tüm civar köy hatlı araçları salonumuzun önünden geçmektedir.

Hizmetlerimiz
* Düğün Organizasyonu
* Nişan Organizasyonu
* Nikah
* Kına Geceleri
* Sünnet
* Seminer
* Çay Partileri
* Bayi / Dernek / Parti Toplantıları
* Sünnet Organizasyonu
* Yemekli Yemeksiz Cemiyetler
* Okul Kermesleri
* Yıl Sonu Baloları
* Toplantılar

Salon Özellikleri
* 1000 Kişilik Kapasite
* Klimalı Isıtma - Soğutma
* Jeneratör
* Özel Otopark (2500 m2)
* Çağdaş Dekor
* Seçkin Personel
* Bağımsız Yeşil Alan
* Kablosuz İnternet (Wireless)
* İsteğe Göre Kadın, Erkeğe Ayrı Bölüm

Genel Açıklamalar
* Salon Nazar, güveneceğiniz konforu, hizmeti, güler yüzlü personeli ile evinizi aratmayacak rahatlığı sunuyor.

*
Evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınız yemekli veya yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla bütünleştirilerek sunuluyor. Size sadece bu güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü konuklarınızla birlikte yaşamak kalıyor.

* Hayatınızdaki bu en güzel günü, sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri Salon Nazar'a bekliyoruz...