250 kişilik salonda 50 kişiye panel

Akyazı İlçe Belediyesi tarafından akademisyenlerin katılımıyla 250 kişilik salonda düzenlenen \'İlçemizin sosyal ekonomik kalkınabirliği\' konulu paneli, aralarında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un da bulunduğu hemen hepsi protokol mensubu yaklaşık 50 kişi izledi.

Akyazı Belediyesi tarafından bir otelin toplantı salonunda organize edilen, Vali Hüseyin Avni Coş’un da katıldığı panel için günler öncesinden anonslar yapıldı, yüzlerce davetiye dağıtıldı. İlçedeki sivil toplum örgütü temsilcilerinin de katılmadığı panele aralarında Vali Hüseyin Avni Coş, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ile çoğu ilçe protokolünden yaklaşık 50 kişinin izledi.

Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi İnşaat Bölümü Başkanı Prof.Dr. Yılmaz Özkan’ın yönettiği panelde, Sakaya Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü\'nden Doç.Dr. Oğuz Türkay, Tıp Fakültesi\'nden Prof.Dr. Mustafa Altın, Makine Mühendisliği\'nden Doç.Dr. Hakan  Serhad Soyhan, Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü\'nden Doç.Dr. Abdullah Taşkesen, Bilgisayar ve iletişim Bilimleri Fakültesi\'nden Doç.Dr İhsan Hakan Selvi, Düzce Üniversitesi İnşaat Fakültesi\'nden Doç.Dr. Rıfat Akbıyık, Sakarya Üniversitesi Adapazarı Meslek Yüksek Okulu\'ndan Yard.Doç.Dr. Tijen Över  Özçelik, Akyazı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç. Dr. Hasan Küçük, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Sakarya Sorumlusu Abdülkadir Uslu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Stratejik Daire Başkanlığı\'ndan bir konuşma yaptı. Konuşmacılar Akyazı İlçesi\'nin sosyal ekonomik yönden kalkınabirliği konusunda görüşlerini anlattı.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]