Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri

Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri, Özel Güvenlik Eğitimi, Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV), Alarm İzleme Merkezi, Alarm Sistemleri, Özel Dedektiflik Hizmetleri

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Şube:
Akıncılar Mah. Sakarya Cd. No:48 Daire:1 Adapazarı / Sakarya
Merkez:
Semerciler Mah. Saraçlar Sk. Şen Pasajı 5/401 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Rank
1250

Hakkımızda

JAN-EM, AB normlarına göre ülkemizde özel güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi ile özel güvenlik hizmetlerinde görevlendirilecek görevlilerin silahlı ve silahsız eğitimlerini vermek üzere 5188 sayılı kanun esaslarına göre 01 Şubat 2005 tarihinde kurulan ve Özel Güvenlik Eğitimi, Özel Güvenlik Hizmeti (fiziki koruma), Güvenlik Sistemleri ve Alarm Sistemleri hizmetleri veren bir kuruluştur.

Yürürlüğe giren 5188 sayılı Güvenlik Yasası gerekleri doğrultusunda %100 yapılanmasını tamamlayıp eğitim, güvenlik sistemleri ve alarm izleme ile alarm sistemleri alanında bölgesinde hizmet veren tek şirket olmanın gururunu yaşamaktadır.

Nasıl Eğitim Verilmektedir?

JAN-EM Özel Güvenlik Eğitim Kurumumuzda
Silahsız Güvenlik Temel Eğitimi (100 saat), Silahsız Güvenlik Yenieme Eğitimi (50 saat) ve Silahlı Güvenlik Temel Eğitimi (+20 saat) ve Silahlı Güvenlik Yenileme Eğitimi (+10 saat) eğitim verilmektedir. Eğitimde görev alan eğiticiler, uzman eğiticilerdir. Eğitim kurumumuzda;

Silahsız Güvenlik Temel Eğitimi (100 saat)
*
20 saat Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları
* 20 saat Güvenlik Tedbirleri

* 12 saat Etkili İletişim
* 10 saat Temel İlk Yardım
* 10 saat Kalabalık Yönetimi
*
 9 saat Kişi Koruma
* 8 saat Yangın Eğitimi
* 5 saat Güvenlik Sistem ve Cihazları
* 4 saat Genel Kollukla İlişkiler
* 2 saat Uyuşturucu Madde Bilgileri

Silahsız Güvenlik Yenieme Eğitimi (50 saat)

* 10 saat Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları
* 10 saat Güvenlik Tedbirleri

* 8 saat Etkili İletişim
* 4 saat Temel İlk Yardım
* 4 saat Kalabalık Yönetimi
*
4 saat Kişi Koruma
* 4 saat Yangın Eğitimi
* 3 saat Güvenlik Sistem ve Cihazları
* 2 saat Genel Kollukla İlişkiler
* 1 saat Uyuşturucu Madde Bilgileri


Silahlı Güvenlik Temel Eğitimi (+20 saat)
*
20 saat Silah Bilgisi ve Atış

Silahlı Güvenlik Yenileme Eğitimi (+10 saat)
*
10 saat Silah Bilgisi ve Atış


İlk Adımınız Kariyer Adımlarınızı Atmak Olsun!

Özel güvenlik eğitim kurumumuzdan eğitim alarak eğitim sonunda sertifika alanlar, ülkemizin her tarafında Özel Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilme imkanına kavuşmaktadır. Bunun yanında eğitim kurumumuzdan eğitim alarak sertifika alanlar arasında aynı zamanda özel güvenlik hizmeti sunan şirketimiz aracılığıyla Özel Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilme imkanı doğmaktadır. Yani Kendi eğitim kurumumuzda uzman eğiticiler tarafından eğitilen gençlerimizi bir nevi işe almış oluyoruz.

Alarm İzleme Merkezi

- Şirketinizin merkezine, şubelerine veya üretim tesislerine kurulan Hırsız Alarm Sistemleri, Alarm İzleme Merkezi ile telefon aracılığıyla sürekli bilgi iletişimi halindedir. Hangi şubenizin veya işletmenizin kim tarafından ve ne zaman koruma altına alındığı, kim tarafından ve ne zaman koruma altından çıkarıldığı ile ilgili tüm bilgiler, Alarm İzleme Merkezi tarafından takip edilir ve şirketiniz yetkililerine raporlanır. Bu sayede güvenlik elemanlarınızın çalışma düzeni ve performansı çok daha yakından takip edilir.

-
Diğer yandan, şirketiniz genelinde kurulu bulunan alarm sistemlerinin çalışma performansları ve durumları Alarm İzleme Merkezi tarafından sürekli olarak takip edilir ve bakım gereksinimleri derhal tespit edilerek, gereken servis elemanının müdahalesi en kısa süre içinde temin edilir.

-
Özel eğitimli elemanlarımız, yanlış alarm olmadığını doğrulayıcı bazı teknik incelemelerden sonra, sizi veya daha önceden aranmasını istediğiniz kişi veya kuruluşları arayarak acil yardım çağırır. İşyerinizin sadece hırsızlığa veya yangına karşı korumakla kalmaz, bunlarında ötesinde sizin işyeriniz üzerindeki hakimiyetinizi arttırır. Nasıl mı?

- Çalışanlarınıza vereceğiniz ayrı şifreler sayesinde, hangi çalışanınızın sisteminizi ne zaman açıp, ne zaman kapattığı Alarm izleme Merkezi'ne anında bildirilir.

Merkezimiz tarafından derlenen tüm bilgiler de, sizin istediğiniz sıklıkta size raporlanır. İşyerinizin çalışma saatlerini bize bildirerek, söz konusu saatler dışında işyerinize girmek isteyen veya sizin bilginiz dışında, mesai saatleri dışında ofisinizde kalmak isteyen art niyetli çalışanlarınız konusunda Alarm İzleme Merkezi'miz tarafından anında bilgilendirilirsiniz.

Alarm Sistemleri

- Gece - gündüz korumak istediğiniz mekanları (ev, ofis, işyeri vb.) profesyonel cihazlar ve deneyimli elemanlarımız ile ihtiyacınıza uygun en doğru projeyi sunarak, güvenlik altına alır.

-
Hırsız ihbar sistemlerimizde, Dünyada konusunun en güçlü firmaları olan DSC ve PARADOX ürünleri kullanılmaktadır.

- JAN-EM; bünyesinde tesis etmiş olduğu 5188 sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmeliğine göre onaylanmış Alarm İzleme Merkezi'yle, elektronik güvenlik sistemi kurduğu mekanları hırsızlık, panik, yangın, sabotaj, su baskını, sağlık gibi olabilecek her türlü tehlikeye karşı 365 gün, 24 saat kesintisiz olarak gözetim altında tutmaktadır.

CCTV Sistemleri

JAN-EM kuruluşlara gerek güvenlik yapılarını gerekse iş operasyonlarını geliştirebilmelerine yönelik video çözümleri sunmaktadır. Kapalı Devre TV (CCTV) sistemleri, farklı mekanlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenebilmesi ve kaydedilebilmesi imkanını sunar.

CCTV sistemleri sayesinde işletmelerde verimlilik arttırılabileceği gibi konut güvenliğinizi de profesyonel bir şekilde sağlama imkanınız olur...

Özel Jan-Em Dedektiflik

- Sakarya merkezli olup Türkiye genelinde hizmet veren genel araştırma ve hukuk hizmetleri sunan, konularında uzman kadrolarla bilimsel ve etik değerlere bağlı kurumsal ve bireysel hizmetler sunan bir limited şirkettir.

-
Ülkemizde henüz bir yasa çerçevesi çizilmeyen Dedektiflik Hizmetleri talep ve ihtiyaç nedeniyle her geçen gün biraz daha yaygınlaştığı bir gerçektir.

-
2008 yılında faaliyete başlayan kuruluşumuz Özel Dedektiflik, Araştırma ve Hukuk Hizmetleri alanında ticari unvana sahip ve marka patentlerini onaylatmış limited şirkettir.

-
Dedektiflik Yasasının kanunlarla belirlendiği sürecin başlangıcına kadar yürütülen çalışmalarımız gereken özen ve titizlikle sürdürülmekte olup, hukuksal dayanaktan yoksun başvurular kuruluşumuz tarafından kabul edilmemektedir.

-
Amacımız; Toplumumuzda çeşitli sorunlar yaşayan kişiler ve ticari kuruluşlara yaşanan sorunların çözümünde yardımcı olabilmek ve vermiş olduğumuz bu hizmetlerin etik kurallara bağlı nitelikli, güvenilir, kalıcı çözümler olmasını sağlamaktır.

Elektronik Güvenlik Malzemeleri

* Yüksek Çözünürlük Kameralar
- Ir Minyatür Kameralar
- Gece Gündüz Görüntülü
- Duman Dedektörü Tipi Gizli Kamera

* Süper Light Renkli CCD Kamera (Gece/Gündüz)
* Speed Dome Kameralar
* Tuş Yakımı
* Hareket Sensörü
* Duman Dedektörü
* Gaz Dedektörü
* Elektronik Siren
* Harici Siren
* Yangın Panik Buton
* Işın Bariyerleri

Referanslardan Bazıları

- ADAPAZARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIK KONUTU ADAPAZARI
- ADASU ADAPAZARI
- REKOR KAUÇUK İSTANBUL
- GÜLEVLER SİTESİ ADAPAZARI
- SAKARYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ADAPAZARI
- TOYOTA ACİL YARDIM HASTANESİ ADAPAZARI
- SRT MEDYA PLAZA ADAPAZARI
- TOPÇA TOPTANCILAR SİTESİ ADAPAZARI
- GÖKAY MADENCİLİK ADAPAZARI
- ERNAZ OTOMOTİV ADAPAZARI
- DEFNE EVLER SİTESİ ADAPAZARI
- EFEMSU ADAPAZARI
- DEMİRELLER ADAPAZARI

Sınıflandırmalar