Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Kağan Özel Güvenlik

Kağan Özel Güvenlik
Koruma ve Güvenlik, Güvenlik Kamera Hizmetleri, Alarm Sistemi ve Mobil Takip, Hırsız Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri
Adresler
Adres 1
Yeni Cami Mah. Adnan Menderes Cad. Ali Fuat Berköz İş Merkezi No: 3 İç Kapı No: 103 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Üyelik durumu
Özel üye

HAKKIMIZDA

Özel güvenlik hizmetinin yasal dayanağı 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’dur. Şirketimiz 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında kurulmuş olup ülkemiz genelinde yerli ve milli olarak kamu ve özel sektörde hizmet vermektedir.

 

Özel güvenlik hizmetlerindeki kırmızı çizgimiz; kanunlara ve nizamlara , milli ve manevi değerlerimize tam bağlı olup hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşların yasal hak ve menfaatlerini koruyup kollamayı namus addedip mükemmel seviyede görev yapmaktır. Bu çizgimiz hiçbir koşulda değişmeyecek, değiştirilemeyecektir.

 

Şirketimiz Kağan Özel Güvenlik Hizmetleri, müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlerin daha güvenli bir ortamda çalışmasını ve yaşamanızı sağlamak adına, profesyonel kadroları ile çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

 

Kağan Özel Güvenlik şirketimiz hizmet yelpazesine hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri gibi hizmetleri dahil etmiş ve uzman yapılanmasını tamamlamıştır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

 ✓ Koruma ve Güvenlik

 ✓ Kamera Hizmetleri

 ✓ Alarm Sistemi ve Mobil Takip

 ✓ Hırsız Alarm Sistemleri

 ✓ Geçiş Kontrol Sistemleri

 ✓ Yangın Söndürme Sistemleri

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!