Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

SESOB Heyeti Diyarbakır'da

03 Ocak 2008 tarihinde Diyarbakır İlinde meydana gelen  6'sı çocuk 7 kişinin ölümü ve birçok vatandaşımızın yaralanmasına sebep olan hain saldırı karşısında taziye dileklerinde bulunmak üzere Birliğimiz  Yönetim , Denetim  ve  Disiplin  Kurulu'ndan oluşan 20 kişilik heyet Diyarbakır'a gitti.

Diyarbakır Valisi  Hüseyin Avni MUTLU, Ticaret Borsası Başkanı Fahrettin AKYIL, Diyarbakır Birlik Başkanı Alican EBEDİNOĞLU ' nu  ziyaret eden heyetimiz, aynı zamanda hain saldırı sonucu patlamanın meydana geldiği yeri de ziyaret ederek  Esnaf ve Sanatkarlarımıza geçmiş olsun ve baş sağlığı dileklerinde bulundular.

Diyarbakır Valiliği'nde yapılan ziyarette Birlik Başkanımız Hasan ALİŞAN ziyaret heyetinin tamamını ismen Diyarbakır Valisi H. Avni Mutlu'ya tanıttıktan sonra hitaben sunları söyledi.

''Sayın Valimiz SESOB heyeti olarak sizleri ziyaret etmemizin iki nedeni vardırBirincisi  geçmiş olsun ve taziye dileklerinde bulunmak , ikincisi ise Diyarbakır ' ın 2008 yılınada farklı bir imaj yakalamak için başlatmış olduğunuz Turizm seferberliğine destek vermektir.'' dedi.

Diyarbakır Valisi MUTLU ise ; '' Sakarya'dan kalkarak  böylesine kalabalık bir heyetle  bizleri ziyaret etmeniz, ziyadesi ile memnun etmiştir. Vermiş olduğunuz bu destek karşısında şahsım ve Diyarbakır adına müteşekkirim." dedi.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]