Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

SAÜ'nün koordine ettiği konferans Malezya'da başladı

Sakarya Üniversitesi tarafından koordine edilen Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansı (IETC) 13-15 Mayıs tarihleri arasında Malezya’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl 13’ncüsü Sakarya Üniversitesi ve University of Malaya işbirliği ile düzenlenecek olan Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansı ( International Educational Technology Conference - IETC), Malezya’nın Kuala Lumpur Kentinde 13 - 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Malezya’da gerçekleştirilecek olan 13. Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansına 62 farklı ülkeden 400 bildiri başvurusu yapılmış ve Sempozyum Bilim Kurulu 235 bildiriyi kabul edildi. 3 gün sürecek olan konferansta, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay “Higher Education System and New Developments in Turkey”, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, “Quality processes in Sakarya Universiy”, University of Georgia’dan Prof.Dr. J. Micheal Spector “Educational Technology Trends and Research Issues”, Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cengiz Hakan Aydın ise “Trends and Issues in Open and Distance Learning” isimli sunum gerçekleştirecek.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle