Müftülükler futbol turnuvasında

Sakarya Müftülüğü tarafından düzenlenen İl ve İlçe Müftülükleri arası Futbol Turnuvası finalinde Akyazı Müftülüğü (1) takımı, finalde Hendek Müftülüğü takımını 2 – 1 yenerek şampiyonluk kupasını kazandı.

Akyazı Müftülüğü 2 takımı da, üçüncülük maçında Serdivan Müftülüğü takımını 6 – 5 yenerek 3. lük elde etti.

Turnuva sonunda birinciliği elde eden Akyazı Müftülüğü (1) takımının kupasını Akyazı Kaymakamı Erdoğan BEYPINAR’dan, turnuvada ikinci olan Hendek Müftülüğü Takımı Hendek Kaymakamı Mustafa AYHAN’dan, üçüncü olan Akyazı Müftülüğü (2) takımı da ödülünü Sakarya Müftüsü İlyas SERENLİ’den aldılar.

Turnuva sonunda böyle bir organizasyonda emeği geçen ve katkıda bulunanlara Sakarya Müftüsü İlyas SERENLİ ile İl Müftü Yardımcıları Yusuf AKKUŞ ve Muhammet SUİÇMEZ tarafından, turnuvaya katılan takımların kaptanlarına da İlçe Müftüleri tarafından birer plaket takdim edildi.

 İl ve İlçe Müftülükleri arası Futbol Turnuvası Finali ve Ödül Töreni’ne; Sakarya Müftüsü İlyas SERENLİ, Akyazı Kaymakamı Erdoğan BEYPINAR, Hendek Kaymakamı Mustafa AYHAN, İl Müftü Yardımcıları, İlçe müftüleri, ilçe siyasi parti temsilcileri, din görevlileri, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.
11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
0dbfaeb6b20889c4e9c9f0e6daee3bdc@