MARKA yönetimi Sakarya'da toplandı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) 2015 yılı 2. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya’da yapıldı. Toplantıya Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş başkanlık yaptı.

Sakarya’da gerçekleştirilen toplantıya Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Düzce Valisi Ali Fidan, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Bolu Valisi Aydın Baruş, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MARKA’ya bağlı belediye başkanları ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları katıldı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un açılış konuşmaları ardından toplantı gündeminde yer alan maddelere geçildi. Toplantıda aylık ekonomik görünüm raporu okunurken, 2015 yılı ara faaliyet raporu sunumu ve değerlendirmesi, 2015 yılı iç denetim ara raporunun sunumu ve değerlendirmesi, 2015 yılı Temmuz ve Ağustos ayı harcama ve faaliyetlerinin sunumu ve değerlendirmesi ile hizmet aracı kiralanması hususunun sunumu ve değerlendirilmesi yapıldı.

Toplantının sonunda Orta Doğu Seyahat Acentelerine yönelik bölge turu ve METEX fuarı düzenlenmesi hususu görüşüldü.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
40e408aae9dd417c02deb46ae322e2e5@