SAKVA'dan hayırseverlere yardım çağrısı

SAKVA Genel Koordinatörü Mehmet Ersöz, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinde tebessüm olmak için tüm hayırseverleri harekete geçmeye davet etti.

Sakarya Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı (SAKVA) Genel Koordinatörü Mehmet Ersöz yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hayırseverlere seslendi. İhtiyaç sahiplerini Kurban Bayramı öncesinde sevindirmenin önemine dikkat çeken Ersöz, yüzlerde tebessüm olmak için tüm hayırseverleri SAKVA ile iletişime geçmeye davet etti.

Çocuklara Bayramlık

Ersöz, “Yaklaşan bayram öncesinde şehrimizde yaşayan ihtiyaç sahiplerinin ve mülteci kardeşlerimizin yüzlerini güldürmek istiyoruz. İhtiyaç sahiplerine kurban eti ulaştırmak, çocuklara bayramlık alarak sevindirmek isteyen hayırsever kardeşlerimizi SAKVA’ya bekliyoruz. Yaşadıkları zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde aşabileceğimize yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

"Bayram Sevinci Yaşatacağız"

Mehmet Ersöz açıklamalarının devamında ise, “Zor durumda olan ailelerimiz adres bilgileri ile birlikte vakfımızda kayıtlı durumdalar. Kurban Bayramı’nda da tespit ettiğimiz ailelere hayırsever vatandaşlarımızın destekleri ile bayram sevinci yaşatacağız. Sakarya bu konuda hiçbir zaman bizi yalnız bırakmadı. Bu bayramda da yanımızda olacaklarını biliyoruz. İnşallah bu bayramda hayır köprüleri kuracak, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinde tebessüm olacağız. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, şehrimiz, devletimiz ve tüm İslam alemine bayramın hayırlar getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
d1f7f7563a053d4e10aad712331a8815@