Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Profesyonel Site Yönetimi bir uzmanlık dalıdır. Uzmanca bir apartmanı, siteyi yönetmek pek çok kişiyi baş ağrısından korur. Siz de işinizi eminler ellere; PROFESYONEL SİTE YÖNETİCİLERİNE bırakın.
Firma ekle

Site aidatlarına yeni düzenleme geliyor

Fahiş site aidatlarına karşı adım atıldı

SATSO yönetimi usulsüzlüğü ortaya çıkardı

Araç site bahçesine uçtu; 3'ü çocuk 5 kişi yaralı

Site aidatı kavgasında yöneticiyi vurdu

Site yöneticisini öldüren sanığa 15 yıl hapis

Tüm dünya üzerinde insanoğlunun her geçen gün artan bir ivmeyle sanayileşme ve hatta teknolojileşme gayretlerinin sonucu gerçekleşen, kırsal yaşamdan ve köy hayatından şehir yaşamına süratli bir geçiş bugün de devam etmekte. Bu değişimin beraberinde getirdiği olumlu yanlarıyla beraber istenmeyen yönleri de yok değil. Kırsal hayatımızda bulunan yönetim tarzımız muhtarlıktan, site yönetimine doğru bir değişim yaşadı ve bu başkalaşım, dünya yüzünde her ülke ve şehirde gerçekleştiği gibi Sakarya için de profesyonel site yönetimini zorunlu kıldı.

İçinde bulunduğumuz yüzyılın sonunda yerküremiz daha kalabalık, maalesef daha kirlenmiş ve daha da zor hayat şartları barındırır olacak. Sayıca artış ile beraber gelen ve yönetilme mecburiyeti doğuran problemlerin en büyüğü, birlikte yaşama sanatının vazgeçilmezi olan anlayış ve hoşgörü ile çok rahat bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Profesyonel site yönetimlerinin gündelik rutinlerinin dışında, arka planda kalıp da pek göze görünmeyen fakat işin aslını ve ruhunu meydana getiren görevleri, işte bu birlikte yaşam ortamlarında hoşgörü ve anlayışı tesis etmektir.

Bırakın köy hayatında her hanenin ve bireylerin  tüm köylüden haberdar olmasını, yakın zamana dek kasaba ve ilçelerimizde dahi herkes az veya çok birbirini tanırdı. Birbirine selam vermekten çekinmez, gayri ihtiyari bir yerlerde oturup birer bardak tavşan kanı sıcak çay eşliğinde sohbet edebilmelerinin önünde hiçbir engel bulunmazdı. Köy yönetimleri günümüzde profesyonel site yönetimlerine dönüştü. Şehrin hiç bitmeyen koşuşturmacası ve hengamesi içinde birbirini hiç tanımayan bireylerin yaşam alanlarından meydana gelen apartman ve sitelerde uyulmak mecburiyetinde olunan kaideler, ödenmesi gereken aidatlar ve benzeri yükümlülükler birbirini takip eden silsileler oluşturur.

Hiç kırsal ve kentsel olarak ayırt etmeye çalışmayalım ! Sözkonusu ahval, İstanbul’da da böyle, Samsun’da da aynı, Sakarya’da da… İlimiz Sakarya, profesyonel site yönetimi konusunda kendi bölgesel ihtiyacını karşılayacak ölçüde yetkinliğe sahip kurumsal yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Site veya apartmanlarda  kat malikleri  ya da kiracılar ile yönetimin, belli bir uyum ve anlayış dahilinde muhtemel sorunların üzerine gitmesi, yeni çağın bu birlikte yaşam tarzının olmazsa olmazı durumundadır. Bu uyuma sahip Sakarya’da profesyonel site yönetimi hizmeti veren firmaları tespit etmek için en uygun ortamlardan biri de şu an sayfasında bulunduğunuz sitedir…