Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Prosit

Prosit
Site Yönetimi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Çevre ve Temizlik, Bakım Onarım ve Teknik, Peyzaj ve Bakım, Havuz Bakım, Güvenlik, Sosyal Tesis Yönetimi, Gayrimenkul Danışmanlığı, Emlak, Ekspertiz, Satış, Kiralama, Kira Takip
Adresler
Adres 1
Dilmen Mah. Sakarbaba Cad. No: 87 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Web siteleri
Üyelik durumu
Özel üye

Prosit

Ortak yaşam alanlarının yönetimi konusunda profesyonel kadrosuyla Sakarya'da kurulmuş bir Profesyonel Gayrimenkul yönetim ve danışmanlık firmasıdır.

Son 10 yılda yaşadıkları sitelerde ve iş merkezlerinde resmi olarak yöneticilik yapmış, aynı zamanda Mahkemelerde Resmi Bilirkişilik (Site-Apartman Bina Yöneticiliği) yapmakta olan tecrübeli ortaklar tarafından kurulmuştur. Şehrimizdeki toplu yaşam alanlarının özellikle deprem sonrası yapılaşma ile artış göstermesi profesyonel yönetim ihtiyaçlarını ve taleplerini de beraberinde getirmiştir.

Uzun yıllara dayalı yöneticilik tecrübesi ve uzmanlık alanlarına rağmen kurucu ortaklar yaklaşık 1,5 yıl süren bir fizibilite ve araştırma sonrasında PROSİT DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.’ni kurmuşlardır(2012).

Kurucu ortaklar bu tecrübe ve uzmanlıklarına rağmen sektörle ilgili eğitime de büyük önem vermiş ve Türkiye'de sadece Özel bir Üniversitesi tarafından verilen “Profesyonel Konut Sitesi Yönetimi Sertifika Programı” eğitimlerine katılmış, İstanbul Avrupa Konutlarında saha ve operasyon eğitimlerini alarak bu konuda sertifikalarını almaya  hak kazanmışlardır.

Profesyonel hizmet amacıyla müşterilerinin yaşam kalitelerine artı değer katarak, sitelerinizin, işyerlerinizin, apartmanlarınızın etkin, doğru ve şeffaf bir şekilde yönetilmesi ve işletilebilmesi için gerekli olan yönetim düzenini kurarak sürdürmeyi hedeflemektedir. Bu hedefine de 1000 e yakın kat maliki ve 1 milyonu bulan bütçeleri yöneterek kısa sürede ulaşmıştır.

İnsanların üzerinde en hassas olduğu evleri, iş yerleri ya da diğer toplu yaşam alanlarını, verilen emanetin kıymetini bilerek hizmet verdiği müşterilerine karşı hukuksal, mali, ekonomik sorumlulukları yerine getirir.

Yönetim hizmetlerinin dışında temizlik, muhasebe, güvenlik, peyzaj, teknik hizmetler, havuz bakımı, sosyal tesis yönetimi, gayrimenkul ekspertiz, satış, kiralama gibi artı değer katan hizmetleriyle çok seçenekli ve tam bir yönetim firmasıdır.

Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hizmetlerimiz;

Site Yönetimi Danışmanlığı

» Yönetim Danışmanlığı
» Çevre ve Temizlik
» Bakım Onarım ve Teknik
» Peyzaj ve Bakım
» Havuz Bakım
» Güvenlik
» Sosyal Tesis Yönetimi

Gayrimenkul Danışmanlığı

» Emlak
» Ekspertiz
» Satış
» Kiralama
» Kira Takip

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!