Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Sakarya'ya şehit ateşi düştü

HaberlerSakarya
16.35, 29/09/2018
Sakarya'ya şehit ateşi düştü
Kuzey Irak'ta görevi sırasında arama tarama sonucu mayının patlamasıyla Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir şehit oldu. Sakaryalı olan Özdemir’in ailesine acı haber askeri yetkililerce verildi. 

Hakkari’de görevli Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir Kuzey Irak’ta arama tarama çalışması esnasında mayın patlaması sonucunda şehit düştü.  Özdemir’in Aktefek Köyünde yaşayan ailesine acı haber verildi.. 

Acılı eş yıkıldı

Hakkari’de ki birliğinden görevli olarak Kuzey Irak’ta mayın taramasına katılan 24 yaşında ki Uzman Çavuş Ömer Özdemir’in 2 Eylül tarihinde evlendiği eşine acı haber verildi.

Hendek Aktefek Mahallesinden  Özdemir ailesinin küçük çocuklarındandı. Şehit Ömer Özdemir. 26 gün önce mutluluğa evet demiş 5 gün önce de birliğine dönmüştü. Kuzey Irak’ta arama tarama çalışmaları esnasında infilak eden El Yapımı Patlayıcı genç çiftçi ayırdı.

Şehidimizin eşi Yağmur Özdemir, eşiyle birlikte yaşamak için düzdükleri evde öğrendi acı haberi. Askeri yetkililer, polis ve sağlık ekipleri Ömer Özdemir’in şehit olduğunu 26 günlük eş Yağmur Özdemir’e Ankara Caddesi’nde yuvalarında acı haberi verdiler.
Genç kadın 5 gün önce birliğine uğurladığı yiğidinin acı haberiyle yıkıldı.
 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu haber 20162 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER