Yeşilay şubelerine ziyaret

Yeşilay Sakarya Şube Başkanlığı’nın yanı sıra Yeşilay Vakfı Mütevelli Heyeti ve Teşkilatlanma Komisyonu 3. Bölge Koordinatörü hizmetlerinde bulunan Fatih Kıcır, 3. Bölge de yer alan Yeşilay şubelerine ziyaretlerini gerçekleştirmeye başladı.

Yeşilay Teşkilatlanma Komisyonu 3. Bölge Koordinatörü Fatih Kıcır; ‘2017-2019 stratejik hedeflerimize yönelik çalışmalarımız Sakarya bazında devam ederken, 3. Bölge Koordinatörlüğü münasebetiyle aynı zamanda 10 şubemizin de idari yönetim süreçlerini desteklemeye devam ediyoruz. 3. Bölgede yer alan şubelerimizle birlikte bağımlılıkla mücadelede güçlü bir Yeşilay görmek için program ve çalışmalarımızı her geçen gün daha fazla arttırmaya gayret ediyoruz. 100. yılında yurtdışında temsilcilikleri ve yurtiçinde şubeleri, YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) ve rehabilitasyon merkezleriyle birlikte dünyada ve ülkemiz de insan sağlığı ve önleyici hizmetler noktasında hizmet noktalarını arttıran, halkımıza sağladığı desteği devamlı surette büyülten bir Yeşilay göreceğiz.’ şeklinde açıklama bulundu.

Bağımlılıklarla Mücadele noktasında ‘İnsan Sağlığı ve Onuru’ için çalışan Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır, 3. Bölge Koordinatörlüğü çerçevesinde çevre illerde bulunan Yeşilay Eskişehir Şubesi ve Yeşilay Kütahya Şubesi’ni ziyaret ederek inceleme ve istişarelerde bulundu. Yeni şubelerin kurulması, şube iç süreçlerinin iyileştirilmesi ve kaynak gelişimine katkıda bulunulması noktasında ziyaretlerine devam ediyor.
5 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
71b88557ada5d7e1165e5b7c73d40a31@