Milli Eğitim'den İlk Yarı Değerlendirmesi

Eğitim, Öğretim
Eğitim, Öğretim
İngilizce Kursları, yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim danışmanlığı
İngilizce Kursları, yabancı di…
Danışmanlık, Marka Patent Hizmetleri, Belgelendirme, Mesleki Eğitim Hizmetleri
Danışmanlık, Marka Patent Hizm…
Eğitim kurumları güvenliği
cd eğitim materyalleri
14 yıl önce
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, 25 Ocak'ta sona eren eğitim öğretim yılının birinci dönemi ile ilgili İlköğretim Müfettişleriyle değerlendirme toplantısı düzenledi.

Sakarya'da görev yapan tüm İlköğretim Müfettişleri'nin katıldığı toplantıda, okulların genel durumu, okul öncesi eğitimi geliştirme çalışmaları, eğitim öğretim faaliyetleri, taşımalı eğitim uygulamasında karşılaşılan sorunlar, aday öğretmenlere yönelik çalışmalar ve rehberlik çalışmaları ile ilgili konular görüşüldü.

Teftiş Kurulu Başkanı Selahattin Işık ile Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksel'in de katıldığı toplantıya başkanlık yapan Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, eğitim öğretim yılının birinci döneminin genel bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, okullarda uygulanan eğitim faaliyetleri ile ikinci yarı yılda yapılması gerekenler üzerinde durulduğunu belirtti.

Yazıcı, eğitim öğretimde Bilgi Teknolojisi Sınıflarının aktif kullanımı ve Aktif Öğrenme faaliyetlerine büyük önem verdiklerini ifade ederek, bu alanlarda ihtiyaç görülen okullarda çalışmalar yapılacağını söyledi.