Milletvekili Çelik Karapürçek'te Vatandaşlarlaydı

Demir, Çelik
Demir, Çelik
Hazır Çelik Ev, Hazır Ahşap Ev ve Prefabrik Yapılar
Hazır Çelik Ev, Hazır Ahşap Ev…
Demir ticareti, demir çelik ekipmanları satışı ve işlenmesi
Demir ticareti, demir çelik ek…
Çelik hasır
Çelik Fabrikası
12 yıl önce
AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Karapürçek ilçesi Yazılıgürgen mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen milletvekili Çelik, sorunları yakından bildiğini ifade ederek, “Mahallemizin okul ve işsizlik sorunu var. Onun için ben bugün buradayım. Okul sorununu çözüyoruz. İşsizlik içinde bildiğiniz gibi çıkacak olan çevre planı Karapürçek için önemliydi. Çünkü bu mahallemizde sanayi alanı olacak yerler ve bu sayede işsizlik ortadan kalkacak.B u mahallemiz çok eksikleri var en yakın zamanda çözeceğiz ve yine en yakın zamanda tekrar bu mahallemizde vatandaşlarımızla bir toplantı yapacağım. Burada yaşamını sürdüren vatandaşlarımız sıcak kanlı” dedi

Mahalle muhtarı Kadir Geyve, mahallenin en önemli sorunun işsizlik olduğunu ifade ederek, “Gençlerimiz işsiz nüfusumuz kalabalık. Gençlerimizin çoğu ilkokul mezunu iş bulmakta zorlanıyorlar. Gençlerimiz ilkokul mezunu oldukları için iş vermiyorlar." dedi.

Milletvekili Çelik oyun kahvesine giderek işsiz gençlerin sorunlarını tek tek not aldı. Mahalle ziyaretine Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Ak Parti ilçe başkanı Halit Nalbant, İl Genel Meclis üyesi İlhan Yüksek ve Belediye Meclis üyesi Aydın Dalgıç katıldı.