Minik Öğrenciler Ameliyat Olan Arkadaşını Ziyaret Etti

Sakarya'nın Akyazı ilçesi Konuralp İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencileri ameliyat olan sınıf arkadaşları Ensar Atacan'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Kocaeli Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir dizi ameliyat olan Konuralp İlköğretim Okulu 1-A sınıf öğrencisi Ensar Atacan'ı taburcu olduktan sonra sınıf arkadaşları ziyaret etti. Okul Müdürleri İlyas Düzcan ve sınıf öğretmenleri Ayşe Suçu ile birlikte Ensar Atacan'ı ziyaret eden sınıf arkadaşları kendisine geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Küçük Ensar'a sınıf öğretmeni Suçu ve Okul Müdürü Düzcan kitap hediye etti. Müdür Düzcan, okulun başarılı öğrencilerinden Ensar'ın rahatsızlanarak kendilerini üzdüğünü belirterek, “En kısa zamanda iyileşmesini bekliyoruz. Geçmiş olsun” dedi.

Annen Fatma Atacan, oğlunun Kocaeli Tıp Fakültesi'nde ameliyat olduğunu ifade ederek, “Omuriliklerinde Tümor vardı. Sol kürek kasları parçalandı. Böbreklerinde sorun vardı. Bir dizi ameliyat geçirdi. 5 ay kadar yatakta tedavi görmesi gerekiyor” dedi.
13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle