Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

En iyi düğün salonu arama siteleri

Evlilik insanların yaşamında son derece önemli olan bir olgu. İnsanın yaşamında başka bir döneme geçtiğinin en temel olgularından bir tanesi. İnsanın aşık olduğu, sevdiği insan ile yeni bir yola çıkması bile başlı başına bir mucize. Nitekim insanlar evlenirken sevinçlerini çoğaltmak adına yakın çevrelerine düğün yapıyorlar.

Lakin her anlamda olduğu gibi bu alanda da ciddi bir değişim var ve eskisi gibi klasik olan düğünlerin yerini kimi zaman insanların hayal gücünün sınırlarını zorlayan düğünler almış durumda. Bunda da en temel etken insanların düğün siteleri aracılığı ile kendileri için hem en uygun mekanı, hem en benzersiz olduğunu düşündüğü konseptleri bulması. Bu yazıda da en iyi düğün siteleri hangileri onlara yer verilecektir.


1) Tabi ki önce SakaryaRehberim.com
Sakarya'da düğün salonu arayanların vazgeçilmezi olan Sakaryarehberim.com'u ilk sıraya almazsak olmaz. Siteden şehirdeki bir çok düğün salonunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca salon sahipleriyle Whatsapp'tan direk iletişime geçebilirsiniz.


2) Düğün Yapalım Sitesi
http://www.dugunyapalim.com/ isimli site birçok yönü ile öne çıkan bir sitedir. Bunların en başında kullanım açısından son derece basittir. Ana sayfadan gelen filtrelerde ne aradığınızı, hangi kentte aradığınızı ve o kentin hangi ilçesinde aradığınızı ifade ettiğinizde sizin en uygun seçenekler gelir. Site 10 kent ölçeğinde hizmet vermektedir. Örneğin Ankara’nın Çankaya ilçesinde düğün yapılacak otel arıyorsanız site size bu oteller hakkında düğün için gerekli bilgileri getirmekte ve ücretsiz teklif almanıza olanak vermektedir. Site ana konsept olarak düğün mekanları, düğün ile alakalı firmalar ve o dönemdeki indirimli firmalar hakkında bilgi verir. Sitenin tek dezavantajı sadece 10 il bazında hizmet vermesidir.

3) Düğün Buketi İsimli Site
https://www.dugunbuketi.com/ ülkemizin bir başka bu alanda hizmet veren sitesidir. Çok sayıda il bu site olduğu için örneğin Nevşehir kentinde yaşayan birisi de Ankara kentinde olan birisi de düğün yapmaya karar verdiği zaman kendisi için en uygun düğün mekanlarını, düğün organizasyonu yapan firmaları, düğün için hizmet veren firmaları ve hatta düğün için olan balayı gemi turları hakkında en doğru bilgileri güncel olarak verir. Sitenin ana sayfasında olan bölge ve kategori seçimi ile istediğiniz bilgiye saniyeler içinde ulaşabilir, düğün için en doğru tercihleri yapabilir. Hatta bu işi bir organizasyon firmasına verebilirsiniz.

4) Evlilik Market
https://www.evlilikmarket.com/ isimli düğün sitesi diğer düğün sitelerinden çok daha farklı bir konsepte sahip olmasına rağmen, bu alanda en kapsamlı olan sitedir. Sitenin adından da anlaşılacağı üzere evlenecek olan çiftlerin her türlü gereksinimini karşılayacağı bir sanal markettir. Sitede alyans, pırlanta, davetiye, nikah şekeri gibi düğünlerin olmazsa olmaz olan ürünleri satışa son derece uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

5) Gelin Damat Dergisi
https://gelindamat.com/ düğün siteleri içinde başka bir yere konulması gerekenlerden. Öncelikle en geniş kapsamlı olan site. Bunun yanında sadece düğün mekanları, düğün firmaları yok. Balayı mekanları var. Evlilik dergileri var. Evlilik fuarları var yani kapsam da çok daha geniş. Site kullanımı son derece basit. Kategori ve lokasyon seçmek yeterli. Sitede alyans ve gelinlik modelleri de bulunuyor. Diğer benzer siteler gibi ücretsiz olarak teklif istenebiliyor.

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle