AK Parti Aydın Milletvekili Sakarya'da

AK Parti Aydın Milletvekili ve Sakarya Koordinatörü Mehmet Erdem, İl Başkanı Recep Uncuoğlu ile biriklikte Adapazarı İlçe Teşkilatında değerlendirme toplantısına katıldı.

AK Parti Sakarya Teşkilatlarında bir dizi incelemelerde bulunmak amacıyla Sakarya'ya gelen Sakarya Koordinatörü Mehmet Erdem, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Işıksu ve ilçe yöneticileriyle bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun da hazır bulunduğu değerlendirme toplantısında Erdem, Adapazarı Teşkilatı'nın teşkilat çalışmalarında gösterdiği örnek çalışmaların devamını beklediklerini belirterek, “AK Parti, gücünü halktan alan ve bu gücünü de teşkilatlarının çalışmasıyla pekiştiren bir partidir. Sandık kurullarından ilçe ve il yönetimlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede bu çalışmaları yapıyoruz. O nedenle çalışmalarımızı daha da yoğun bir şekilde devam ettirmeliyiz. Bu konuda Adapazarı Teşkilatı'na da büyük görev düşüyor” dedi.

Milli birlik ve kardeşliğin güçlendirilmesinde halkın kafasını karıştırmaya yönelik çalışmalar olduğunu da belirten Koordinatör Milletvekili Erdem,  bu bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak için daha önce olduğu gibi Adapazarı Teşkilatı'nın örnek çalışmalar yapmasını beklediklerini kaydetti.
Zinde ve Heyecanlı Teşkilat


AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adapazarı İlçe Teşkilatının AK Parti Teşkilatına güç verdiğini ve birçok alanda teşkilat faaliyetlerinde AK Parti'yi temsil ettiğini kaydetti.

Adapazarı İlçe Başkanı Mutlu Işıksu ise Adapazarı Teşkilatı'nın zinde ve heyecanlı bir teşkilat olduğunu, il ve ilçe teşkilatlarıyla da güzel bir uyumla çalıştıklarını belirterek önümüzdeki şubat ayı içerisinde gerçekleştirecekleri bazı programlar hakkında da bilgiler verdi.
Sakarya Fotokopi Satış
sakarya masör
13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]