Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
Alt Sektörler Ana Sayfa > Sektörler > Ambalaj > Ambalaj >
 
Toplam 18 oylamada 4.4 ortalama

Serdivan Ambalaj

ˆ Üst Kategoriye Çık
Sakarya’da ambalajcı mı arıyorsunuz? Tam olarak doğru yerdesiniz. Sakaryarehberim.com firma rehberinde bulunan Sakarya’da ki ambalajcıları inceleyebilir size konum olarak yakın olan ambalajcıyı bulabilir, yol tarifine ve iletişim numaralarına ulaşabilir, ürün yelpazeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ambalaj sunduğunuz ürünün makyajı ya da kıyafeti gibidir. Şirketiniz markalaşma yolunda ise ya da satışların artmasını hedefliyorsanız bu yolda atılacak adımlardan biri ambalajdır. Ambalaj bir ürünün satışında çok etkilidir. Kaliteli ve ürüne uygun olarak tasarlanan bir ambalaj tüketicinin ilgisini çeker. Tüketicinizi ve piyasayı iyi tanıyorsanız şirket vizyonunuz doğrultusunda ürününüze uygun ambalaj seçimi ile markanızı yukarılara taşıyabilirsiniz.
Ambalajlama ürünlerin kargoya verilmesi ve teslimatı aşamasında da önemli role sahip. Gönderilen ürünün sağlam şekilde tüketiciye varması hem markanız açısından hem de maddi açıdan oldukça mühim.
Özellikle streç filmler ürünlerin paketlenmesinde sabit kalmasında ve nakil esnasında bir zarar görmemesini sağlamak amacıyla kullanılan malzemelerdir. Tüm sektörlerde yaygın olarak kullanılır. Streç filmler evlerde bile kullanılırken bunun yanı sıra mobilya beyaz eşya hatta otomobil gibi büyük parçaların paketlenmesinde de kullanılır. Ebatları ürüne göre değişiklik gösterir. Ambalaj ürünleri streç film ile sınırlı değildir. Kağıt karton plastik, cam ya da metal gibi malzemelerden yapılan ambalaj ürünleri vardır. İçinde bulunan ürünün yapısına ve kırılganlığına göre uygun malzeme seçilir ve ürünün çarpmalara karşı, ıslanmalara, düşmelere ya da bozulmalara karşı fiziksel etkilerden korur.

Dış ambalajlar firmanızın imajını da etkiler. Etkili bir reklam olmakla beraber markalaşmanın da vazgeçilmez unsurlarındandır. Ambalaj üzerine yapılan markalama ile firmanızın adını görünür kılarsınız. Bu da sizin için en kolay ve uygun reklamdır. Üzerinde içindeki ürünün bilgilerini içeren ambalajlar tüketiciye kullanımda kolaylık sağlar. Ambalajlama gıda maddelerinde de kullanılması gereken bir malzemedir. Eğer uygun ambalaj kullanılmaz ise içindeki gıda maddesi kısa zamanda bozulur. Böylece sağlığa zararlı hale gelmesine sebep olur. Uygun ambalaj ürünlerin bozulmasını engeller sağlıklı ürün ve çevre sağlığı için katkı sağlar.

Siz de firmanızda ürettiğiniz ürünler için Sakarya’da ambalaj firmalarını mı araştırıyorsunuz? Firma rehberimizdeki Sakarya ambalaj firmalarını inceleyerek ürününüze uygun paketlemeyi yapacak ambalajı seçebilir böylelikle markanızı daha bilinir ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Karton, koli, streç film gibi malzemelerden oluşan ambalaj ürünlerini internet sitelerinden inceleyebilir firmaların konumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Siz de Sakarya’daki size en yakın ambalajcıyı öğrenmek istiyorsanız firma rehberimizde bulunan Sakarya’da ki Ambalajcılar sekmesinden inceleme yapabilirsiniz
Furkan Ambalaj
Furkan Ambalaj
Mukavva, Koli, Karton Ambalaj, Karton Kutu
Serdivan / Sakarya
Puan: 600
  detay»
1
 
 

 

ücretsiz kayıt yaptıran firmalar
Siz de firmanızın kaydını Sakarya Rehberim sitemize ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
 
 
Çokay Plastik ve Ambalaj Sanayi
 
Dedeoğlu Ambalaj
 
İlçe ve Semt Seçimi
Adapazarı
 
Camili
 
Karaman
 
Korucuk
 
Akyazı
 
Arifiye
 
Erenler
 
Ferizli
 
Geyve
 
Hendek
 
Karapürçek
 
Karasu
 
Kaynarca
 
Kocaali
 
Pamukova
 
Sapanca
 
Serdivan  
 
Söğütlü
 
Taraklı
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Alt Sektördeki Sınıflandırmalar (Serdivan konumundaki)
Etiket
 
Karton kutu
 
Koli ve kutu imalatı
 
Oluklu mukavva
 
Streç film
 
Bağlı alt sektöre geri dön 
Bu Sektördeki Tüm Alt Sektörler
Ambalaj