Yenikent Halı Yıkama Merkezi

Halı Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama
Adresler
Karaman Mah. Asır Cad. No: 105 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye
Yenikent Halı Yıkama Merkezi

Değerli Müşterilerimiz

Firmamızın hizmet verdiği halı yıkama , koltuk yıkama, yerinde halı ve halıflex yıkama, inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerimizde öncelikle birinci koşulumuz hijyenden geçmektedir.

Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına kullandığımız ilaçlarımız hijyenik, kaliteli, bitkisel ve doğa dostu insana zarar vermeyen ürünlerdir. Hizmet adına sizin değer verdiklerinize bizde değer vermek adına Yenikent Halı Yıkama olarak en üst yetkilimizden en alt birimimize kadar çalışanlarımız halı ve koltuk temizliğinde en kaliteli hizmeti siz Sakarya'lı ve Yenikent'li müşterilerine sunmaktadır.

Hakkımızda

2012 yılında son teknoloji makinaları ve modern tesisi ile Sakarya'da hizmete girmiş ve bu alanda önder firma olarak bölgemizin her yerinde hizmet sunmaya devam ederken, genç ve dinamik kadrosuyla eksiksiz güler yüzü, güvenilir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinde rakipsiz bir firma olmanın başarısını temel kalite politikası çerçevesinde, oluşturduğu hizmet stratejileri ışığında, verdiği kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde sürekliliği sağlamıştır. Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamanın en ekonomik ve en güvenilir adresi Yenikent Halı Yıkama Merkezi...

Halı Yıkama

Fiyatlarımız normal makina halılarında standart, özel üretim halılar için farklılık göstermektedir. Her tür halı (yün halı, makina halısı, şagi halı, nepal halı, el dokuma, Çin halısı, İran halıları) yıkamasına ait detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Müşteri Temsilcimiz ebatlara göre hesaplama konusunda size uygun fiyatlarla yardımcı olacaktır.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Yıkama makinalarımız air wash özellikli ve 1 ad battaniye-yorgan almaktadır. (Sadece sizin yorganınız ve battaniyeniz yıkanır.)

Koltuk Yıkama

Yenikent koltuk yıkama; koltuklarınızı hijyene kavuşturup, yüzlerini yada koltuklarınızı değiştirmeye gerek duymayacağınız gibi ilk günkü formuna ve temizliğine kavuşturur. Yenikent koltuk yıkama ekipleri tükenmez kalem lekelerini dahil koltuklarınızda oluşan tüm lekeleri titizlikle çıkarır.

Stor Perde Temizliği

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak birçok temizlik firması ve temizlik elemanları dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olmayabilirler. Yenikent Halı Yıkama size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.

Duvardan Duvara Halıflex Temizliği

Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. Ev yada ofisinizdeki halıfleksler yerinden kaldırılmadığı ve havalandırılamadığı için sağlık açısından periyodik olarak temizlenmesi şarttır! Bu hususta ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Ofis Temizliği

Gününüzün büyük bir bölümü ofislerde geçiririz çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir. Profesyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz, kalitemize güveniyoruz.