assasa

Saban Halı Yıkama - Temizlik ve Site Yönetimi

Saban Halı Yıkama - Temizlik ve Site Yönetimi
Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Çekyat Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama, Ev Temizliği, Büro Temizliği, İş Yeri Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Öncesi Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik
Adresler
Adres 1
Maltepe Mah. Maltepe Cad. No:107/A Adapazarı Sakarya Türkiye
Adres 2
Köprübaşı Mah. Süleyman Binek Cad. No:45 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye

Sayın Sakarya halkı, Saban Halı Yıkama 08.10.2010 tarihinde hizmete girmiştir. Bu tarihten beri siz Sakaryalı halkımıza elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz ve bu hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. 

Saban Halı Yıkama olarak temizlik şirketimizi de 2014 yılında hizmete sunmuş buluyoruz. Başarının ve şirketimizin büyümesinin sebeplerinden biri siz Sakarya halkının sayesindedir. Verdiğimiz hizmetlerin layıkıyla siz Sakaryalı halkımıza sunmamızdır.

2015 tarihinde hizmete sunmuş olduğumuz merdiven temizliği ve 2017 tarihinde de site yöneticiliği hizmetimizi de siz Sakarya halkının hizmetine sunmuş bulunuyoruz ve başarılarımızın devamını getirmek için ilk iş günümüzde nasıl söz verdiysek halkımıza güzel bir hizmet vermek için bundan sonrada aynı hizmeti elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

Biz nasıl ki kendi ailemize önem veriyorsak siz değerli Sakarya halkını müşteri değilde bir aile olarak görüyoruz.

Biz Saban Halı Yıkama - Temizlik ve Site Yönetimi olarak siz değerli halkımızı hiç bir tereddüt içinde kalmadan hijyenin ve temizliğin adresi Saban Halı Yıkama - Temizlik ve Site Yönetimi fabrikamızda birebir hizmetin yerinde göstermek için bekliyoruz.


Hizmetlerimiz


- Profesyonel Temizlik Hizmeti
- Dış Cephe Temizliği
- Ev - Okul - Banka - Camii - Otel - Yat Temizliği
- Zemin Yıkama ve Cilalama
- Koltuk ve Çekyat Takımı Yıkama
- Ev Temizliği
- İnşaat Öncesi Temizliği
- İnşaat Sonrası Temizliği
- Merdiven Temizliği
- Site Temizliği