Yerel gazete manşetleri

4 Mayıs Cumartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

"Yeni Sakarya: SATSO\'da Seçim Zamanı

SATSO bugün seçime gidiyor. 7 bini aşkın üye 204 meslek komitesi üyesiyle 85 kişilik meclisi de seçecek. Gözler seçimin öne çıkan iki adayı Mahmut Kösemusul ve Talip Kuriş\'in yarışacağı 21\'inci komitede olacak.

Bizim Sakarya: SATSO\'da Seçim Günü

SATSO Meclisi\'ni oluşturacak meslek komiteleri seçimleri bugün yapılıyor. Ardından ise yönetim kurulu ve meclis başkanlığı seçimleri gelecek.

Sakarya Halk: Hastalar Komşuya Gitmeyecek

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ünal Küçükyılmaz hizmetlerin devamının geleceğini belirterek "Geçtiğimiz hafta hastanemizde yine bir ilke imza atarak iki çocuk anjiyosu yapıldı. Hastalar artık komşu illerden bize gelecek" dedi.

Adapostası: Patronlar Sandık Başına

Sanayici ve iş adamları yeni dönemde kendilerini temsil edecek yöneticileri belirlemek için oy kullanacak. Başkanlık için Mahmut Kösemusul resmen adayım derken, komite seçimlerine göre tavır alacaklarda var.

Sakarya Yenihaber: SATSO\'da Seçim Günü

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası\'nda meclis üyelikleri ve meslek komitesi seçimleri bugün gerçekleştiriliyor. Seçim öncesi Başkanlık için Mahmut Kösemusul ve Talip Kuriş resmen adaylığını açıkladı.

Sakarya Yenigün:İş Dünyası Seçimde

Bugün, ilimizdeki iki ticaret ve sanayi odası ile iki borsada yapılacak seçimlerle binlerce iş adamı, kendilerini temsil edecek meclis ve komite üyelerinin seçimlerini gerçekleştirecekler.

10 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]