Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yerel basında bugün

27 Mayıs Pazartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: Satılıyor Mu?

24 Eylül 2012 tarihinde Asya Katılım Bankası\'na devredilen Adapazarı Şeker Fabrikası\'nın satışa çıkarıldığı ortaya çıktı. Adapazarı Şeker Fabrikası için şu ana kadar üç kuruluşun teklif verdiği belirtiliyor.

Bizim Sakarya: Katliam Gibi

Adapazarı İstiklal Mahallesi\'nde dün öğlen saatlerinde meydana gelen olayda Tolga Y. isimli bir şahıs, istediği kızın ailesini ikna edemeyince silahına sarıldı ve katliam yaptı.

Adapostası: Dehşet Günü

Adapazarı\'nda genç şahıs, ailesinin vermediği kızla evlenebilmek için ev bastı. Sevdiği kızın annesi, babaannesi ve halasını silahla yaralayan genç daha sonra sevdiği kızı öldürerek intihar etti.

Sakarya Yenihaber: Kep Kavgası

Sakarya Üniversitesi\'nin 21 Haziran\'da gerçekleştirilecek mezuniyet töreninde giyilecek kep ve cübbeler iki firmayı karşı karşıya getirdi. Rektör Elmas, " Öğrenci Kepini, cübbesini istediği yerden alır" dedi.

Yeni Sakarya: Yangın Var!

Son operasyon sonrası inşaat sektöründe krizin zirve yaptığını söyleyen İMO Başkanı Hüsnü Gürpınar, "Mülki ve yerel amirler bu sorunu acilen çözmek zorunda" dedi.

Sakarya Yenigün: 2 Ölü, 3 Yaralı

Adapazarı\'nda evlenmek istediği genç kızı vermedikleri gerekçesiyle tartıştığı annesini, babaannesini ve halasını yaralayıp, sevdiği kızı öldüren 23 yaşındaki genç, son kurşunu ile de kendini öldürdü.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]