Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yerel basında bugün

24 Mayıs Cuma günü bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Yenihaber: "Adları Yaşasın"

Sakarya, PKK terörüne bugüne kadar 159 şehit verdi. Bu şehitlerden 128\'nin adı cadde, sokak, park veya okullarda yaşıyor. Kalan 31\'nin adlarının da okullara verilmesi isteniyor.

Bizim Sakarya: "Fındıkçıya ödemeler Haziran\'da yapılacak!"


Çelik; Fındık üreticilerine Nisan-Mayıs ayları içerisinde ödenmesi beklenen Alan Bazlı Destek Primlerinin Haziran ayı içerisinde ödeneceğini açıkladı.

Adapostası: "8 Yıl Hapsi İsteniyor"

Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu hakkında Richmond Otel\'e usulsüz imar vermek, göl kıyısını halka kapatmak ve görevi kötüye kullanmaktan dolayı açılan davada hazırlanan iddianamede 8 yıl hapis, 200 bin TL para cezası ve siyasi yasak istendi.

Sakarya Halk: "Oy Oranımız Yüzde 25"

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş Sakarya\'da yükselmeye başlayan CHP ivmesinin belli kesimler tarafından aşağıya çekilmeye çalışıldığını belirterek tüm bunlara rağmen bugün CHP\'nin Sakarya\'daki oy potansiyelinin yüzde 25\'e çıktığını söyledi.

Yeni Sakarya: "Aynalıkavak İlgi Bekliyor"

Adapazarı\'nın tarihi mekanlarından olan Aynalıkavak Çarşısı\'ndaki süs havuzu yaklaşık 3 senedir boş duruyor, oturma grupları ve yer döşemeleri adeta dökülüyor. Gerek vatandaşlar, gerekse çarşı esnafı belediyeden çevre düzenlemesi yapmasını istiyor.

Sakarya Yenigün: "Yok Böyle Projeler!"

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrimiz için birbirinden güzel iki projeyi daha hayata geçireceklerinin müjdesini verdi. Projeler kapsamındaki Bilim Merkezi Serdivan\'da, Spor Müzesi ise Sanat Galerisi olan TZDK yemekhane binasında oluşturulacak.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]