Yerel basında bugün

13 Mayıs Pazartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: Ölümden Döndüler

Pamukova\'da Çanakkale gezisinden dönen din görevlileri ve ailelerinin bulunduğu yolcu otobüsünün freni patlayıp devrilmesi sonucu 41 kişi yaralanırken, 2 kişinin kolu koptu. Kazada kimsenin hayatını kaybetmemiş olması ise tek teselli oldu.

Bizim Sakarya: Adaylık İbresi Toçoğlu\'ndan Yana

AKP\'nin yaptırdığı anketlerin hemen hemen tamamında Başkan Zeki Toçoğlu hep en önde. Parti teşkilatları da açık açık Zeki Toçoğlu\'nu işaret ediyor. Bütün bunların ışığında adaylığın bir başka isme verilmesi bugün için imkansız gibi görünüyor.

Adapostası: Önce Trafik Canavarı Sonra Sağlık Kurbanı

Adapazarı\'nda Karasu Caddesi üzerinde görev yapan polis memuruna akşam saatlerinde araç çarptı. Olay yerine ambulans geç gelirken, hastanede de uzman doktor bulunamadı. Yaralı polis memuru 1 saat boyunca doktor ve ambulans bekledi.

Sakarya Yenihaber: 3 AKP\'li Kadar Değerleri Yok

Orman arazilerini AKP\'lilere bedava tahsis eden Orman Bölge Müdürlüğü Şehit Aileleri Derneği\'nin 1 buçuk dönümlük araziyle ilgili bedelsiz tahsis talebini geri çevirdi.

Sakarya Yenigün: Siyaset Hız Aldı!

2014 yılı mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde, belediye başkan adayı olmak isteyenler, bugünden kolları sıvamaya başladılar. Özellikle kapanacak beldelerin belediye başkanları, ilçe başkanlıklarına göz diktiler.

Yeni Sakarya: İHL Mezunları Tarih Yazıyor

İmam Hatip Lisesi\'nin temek atma töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Geçmişte zor günler geçirdik. Bugün İmam Hatip nesli tarih yazıyor" dedi.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]