Yerel basında bugün

9 Mayıs Perşembe gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Adapostası: 3 Bina Yeniden İncelenecek

Sakarya\'da Hilti Operasyonu sonrasında meydana gelen binalar yeniden incelenecek. Sakarya Valisi Mustafa Büyük yaptığı açıklama ile yüreklere su  serperken gereğinin yapılacağını söyledi.

Sakarya Halk: Aranıyorlar !

Beton numune analizlerinde usulsüzlük soruşturmasında savcının 25 şüphelinin serbest bırakılmasına yaptığı itiraz üst mahkeme tarafından kabul edildi. İtiraza bakan mahkeme, 1 profesör dışında 24 şüpheli için yakalama kararı çıkarttı.

Sakarya Yenihaber: 24 Tutuklama

Beton numune analizlerinde usulsüzlük soruşturmasında savcının 25 şüphelinin serbest bırakılmasına yaptığı itiraz üst mahkeme tarafından kabul edildi. 1 profesör dışında 24 şüpheli için yakalama kararı çıktı.

Sakarya Yenigün: SATSO\'da Son Seçim

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası\'nın (SATSO) Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanlığı ile üyelerinin seçimi bugün yapılacak. Seçimlerde yönetim için Mahmut Kösemusul\'un, meclis için Adnan Borazancıoğlu\'nun tek aday olması bekleniyor.

Yeni Sakarya: \'Hangi Yüzle Çıkacaklar\'

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, akil insanların da, ilimizdeki AK Partililer\'in de çözüm sürecine dair bir şey bilmediğini söyleyerek, "Yakında milletin karşısına çıkacak yüzleri de kalmayacak" dedi.

Bizim Sakarya: Şok Gelişme !

Daha önce gözaltına alınan ancak mahkeme tarafından serbest bırakılan 24 kişiden 23\'ü için yeniden tutuklama kararı çıkartıldı. 23 kişi görüldükleri yerde tutuklanacaklar.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]