Yerel basında bugün

3 Haziran Pazartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Adapostası: \'Tehlike 3 Bin Yorgun Binada\'

SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Adapostası\'na konuştu. Hilti Operasyonu için "Deprem sürecinde önemli katkıları olan kurumun yaptıklarını yok saymamak gerekir" diyen Elmas, "3 Bin binada sorun var. Orta Hasarlılar asıl sorun değil" dedi.

Sakarya Halk: Fikir Ayrılığı

Sakarya\'daki sanayileşme konusunun geldiği SATSO ilk meclis toplantısında Başkan Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Güneş arasında fikir ayrılığı yaşandı.

Bizim Sakarya: İptalin Nedeni İşte Bu Tweet !

Büyükşehir Belediyesi\'nin Çevre Haftası etkinliklerinde geleceğini defalarca duyurduğu Tayfun Talipoğlu\'nun programını, Taksim Gezi Park protestoları için attığı bir tweet nedeniyle iptal ettiği ortaya çıktı.

Sakarya Yenihaber: Tweet Attı Gelemiyor

Bugün Çevre Haftası nedeniyle Sakarya\'ya geleceği açıklanan Tayfun Talipoğlu, Taksim eylemlerine destek verince Büyükşehir Belediyesi, programını iptal etti.

Sakarya Yenigün: Sazlı-Sözlü Eylem!

İstanbul Gezi Parkı\'ndaki ağaçların sökülmek istenmesi ile başlayan ve polis ile vatandaşın karşı karşıya gelmesiyle büyüyen olaylara yönelik Sakarya\'da destek eylemi düzenlendi.

Yeni Sakarya: \'Tepkilerde Biz Yokuz\'

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Levent Bülbül, Taksim Gezi Parkı\'nda başlayan protestoların içinde kendilerinin asla yer almayacaklarını belirterek, toplumu itidalli olmaya çağırdı.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]