Vali Coş'tan hastalara bayram ziyareti

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Kurban Bayramı dolayısıyla İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ile Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaretlerde bulundu.

Coş, beraberindeki İl Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ile önce Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığındaki çalışanlarla bayramlaştı. Ardından SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Coş, burada personel ve hastaların bayramını kutladı.

Daha sonra İl Jandarma Komutanlığında askerlerle, İl Emniyet Müdürlüğünde de personelle bayramlaşan Vali Coş, yaptığı açıklamada, dini bayramlarda ziyaretin önemini vurguladı.

Bayramlarda aile büyüklerinin ziyaret edilmesi gerektiğini anlatan Coş, "Aile büyüklerinin ziyaret edilmesiyle akrabaların çocuklarının da birbirleriyle tanışmaları, kaynaşmaları sağlanıyor. Ziyaret için sadece kurban ve ramazan bayramlarını beklemeyelim. Her zaman büyüklerimizi ziyaret edelim, onların hayır dualarını alalım" diye konuştu.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
15ce4872db93fb0797a81b341d67b729@