Erenler'deki bayramlaşma törenine yoğun ilgi

Kurban Bayramı vesilesiyle Erenler Belediyesinde Bayramın ikinci günü gerçekleştirilen bayramlaşma programına her yıl olduğu gibi vatandaşlar bu yılda yoğun ilgi gösterdi.

Katılan vatandaşlar tarafından beğeniyle tüketilen çeşitli ikramların sunulduğu Erenler Belediyesindeki bayramlaşma programına; AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti 24. Dönem Milletvekili Hasan Ali Çelik, AK Parti İl Yöneticileri Sezai Akyol, Erkut Aşoğlu ve Serdar Yener, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve ilçe yönetim kurulu, İlçe kadın ve gençlik kolları yönetimi, Belediye meclis üyeleri, Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Başkanı Hasan Dişli ve yönetim kurulu üyeleri, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman ve yönetim kurulu, STK temsilcileri, esnaflar, belediye personeli ve çok sayıda Erenlerli vatandaş katıldı.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Bayramlaşma programında yaptığı açıklamada, “Bayramlar birlik, beraberlik, kardeşlik ile paylaşma duygularının en üst noktaya ulaştığı özel günlerdir. Ancak birkaç aydır çok zor bir dönemden geçiyoruz. Bugün çok daha fazla birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve paylaşıma ihtiyaç duymaktayız. Mübarek Kurban Bayramının bizleri kuşatan manevi havası ile sevincini, acısını, kederini birlikte yaşayan, bayramını birlikte kutlayan 78 Milyon vatandaşımızın bu zor günlerde omuz omuza dayanışma ruhunu her koşulda sürdürmesini diliyor, Milletimizin Mübarek Kurban Bayramını kutluyorum” dedi
7 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle