Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Ücretsiz Yabancı Dil Deneme Sınavı

Ülkemizde yükseköğrenim programlarına kayıt yaptırabilmek için gereken sınavlar yaklaşık otuz yıldır merkezi bir sisteme göre yapılmakta. Yabancı Dil Sınavı da bu sınavlardan biri. ÖSYM tarafından düzenlenen Yabancı Dil Sınavı, Öğrenci Seçme Sınavı'ndan bir hafta sonra devlet üniversitesi rektörlüklerinin bulunduğu 40 merkez ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Almanca, Fransızca ve İngilizce olmak üzere üç dilde yapılıyor.

Üniversitelerin bir yabancı dil programını kazanmak ve bu programa devam etmek isteyen öğrenciler, her yıl ayrı olarak yapılan YDS'ye de girmek zorunda. İşte Yabancı Dil Sınavı'na katılacak tüm Sakaryalı lise öğrencileri için güzel bir haber de Ercan Emre Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursları'ndan geliyor.

20 Ocak 2008 Pazar günü 10. ve 11. sınıflar için ücretsiz Yabancı Dil Deneme Sınavı yapılacak. 3 oturumda gerçekleşecek olan sınavda ilk oturum 09:00, ikinci oturum 12:00 ve son oturum ise 15:00'da gerçekleşecek.

Bir Dil Bir İnsan...

Yetişkinlere Yönelik Kurslar kapsamında, Milli Eğitim Sertifikalı yabancı dil kursu yeni dönem kayıtları yeni yıla özel indirimlerle devam ediyor. 26 Ocak 2008 Cumartesi günü 12:30'da başlayacak İngilizce'ye Başlangıç ve 15:30'da başlayacak İngilizce Orta seviye kursları ile Ercan Emre, tüm Sakaryalıları bir dil öğrenmeye davet ediyor.

Teknolojiye Ayak Uydurun

2 Şubat 2008 Cumartesi günü tüm Sakaryalı yetişkinler için Milli Eğitim Sertifikalı Bilgisayar İşletmenlik yeni dönem kursları da başlıyor. Teknolojinin vazgeçilmez ürünü olan bilgisayarı öğrenmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için tüm Sakaryalılar erken kayıt avantajlarından yararlanabilir.

Ayrıntılı bilgi için Ercan Emre Yabancı Dil ve Bilgisayar Kursları'na uğrayın.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]