Şimdi Ekran Temizleme Zamanı

Günümüz teknolojisi öyle ilerledi ki, eski siyah beyaz televizyonlardan eser kalmadı. Büyük ekran televizyonlar, plazmalar... Hemen hemen her evde var. Kaliteli görüntü ve mükemmel ses düzeni sağlayan bu televizyonlarla film izlemenin keyfini çıkarabiliyoruz. Ancak bu son model teknoloji ürünlerinin bakımı yapılmazsa kaliteli görüntüyü kaybedebiliriz.

Bilişim ve bilgisayar sektöründe faaliyet gösteren Everest Bilgisayar, LCD ve Plazma Ekran-Tv'lerde ekran temizliğini sağlayan temizleme paketini Sakaryalılara sunuyor.

LCD-Plazma Ekran Temizleme Kiti Nedir?

LCD ve Plazma Ekran-Tv gibi hassas yüzeye sahip cihazların ekran temizliği için kullanımı kolay, yüzeye zarar vermeyen, antistatik, toz tutmayı engelleyen, yağ, toz ve is gibi temizlemesi zor kirleri arındıran, toksit olmayan ve sürekli kullanılabilen temizleme kitidir.

Temizleme kiti düzenli kullanılmaya başlandığında, yüzeyin toz ve kir tutma oranı azalır. Kitin yapısından dolayı silme sırasında ekran yüzeyinde ölü pixeller oluşmaz, temizlik sıvısından dolayı aşınma ve tortu birikmesi olmaz.

İçinde Neler Var?

Antistatik Fırça

Antistatik fırça toz tutmama özelliği ile yüzeydeki tozları uzaklaştırarak yüzeyde ve fırça üstünde tekrar toz birkimini engeller. Kullanılmadığı zaman fırça hazne içine geri çekilerek muhafaza edilir.

Temizleme Sıvısı

SGS sertifikası olan temizleme sıvısı toksit içermediğinden sağlığa zararı yoktur (Asla yutulmamalıdır!). Gelişmiş kimyasal yapısından dolayı kullanıldığı yüzeyleri aşındırmaz ve tortu bırakmaz. Sıvı bittiğinde DR-6612 kodu ile yeniden sipariş edilebilir.

Silme Aparatı

Ergonomik yapısı ve patentli tasarımı sayesinde kullanımı sırasında yüzeye eşit baskı yaptığından ölü piksel oluşturmaz, köşelerin kolayca temizlenmesini sağlar. Kirlendiğinde yıkanarak temizlenebilir. Şık tasarımı ve alt sehpası sayesinde cihazın yanında aksesur gibi bulundurabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Temizleme işlemi esnasında cihazınız kapalı olmalı, antistatik fırça ile tozları yüzeyden uzaklaştırmalı, temizleme sıvısını yüzeye püskürtmeli ve silme aparatıyla kirler çıkıncaya kadar bastırmadan, ekrandaki sıvı temizlenene kadar silinmelidir.

Temin Edeceğiniz Yer Neresi?

Temizleme kiti
ni temin edebilmek için
tıklayın.

Sipariş İçin Ürün Kodları:
Küçük Kit (Bilgisayar-Notebook)      DR-6611
Büyük Kit (LCD ve Plazma TV'ler)    DR-6601
Yedek Temizleme Sıvısı                 DR-6612
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]