U-19 şampiyonasında Sakarya'yı temsil edecekler

Türkiye U19 Gençler Türkiye Şampiyonası’nda Sakarya’yı temsil edecek üç takımdan biri olan Kırkpınarspor, Sapanca Kaymakamı, Milli Eğitim Müdürü ile kulüple özdeşlemiş eski yönetici ve futbolcuları ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Yusuf Serbes, Yöneticiler Ahmet Bakırtaş ve Ümit Ersöyleyen ile Antrenörler Nuri Çelik ve Mehmet Uçar, takım oyuncuları ile birlikte ilk olarak Sapanca Kaymakamı Osman Sarı’yı ziyarette bulundu.

Takım oyuncularını makamında kabul eden Kaymakam Sarı, yönetici ve futbolcularla uzun süre sohbet etti. Takım oyuncuları ile tek tel ilgilenen Sarı, “Birinci veya ikinci olmaktan çok ilçemizi, şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek daha önemli. Ümit ediyorum bu arkadaşlarımız ileride çok daha iyi yerlere gelecekler. İlk olarak ilk 24’e oradan da Türkiye’ye şampiyonluğuna kadar gideceklerine eminim” dedi.

Görüşme sonunda Kaymakam Sarı’ya üzerinde “Osman Sarı” yazılı Kırkpınarspor forması hediye edildi.

Yönetici ve oyuncular daha sonra sırası ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Gerçek ile Kıkrpınarspor’da uzun yıllar forma giymiş ve yöneticilik yapmış Ahmet Ceylan, Ahmet Serbes ile Cengiz Fil’i evinde ziyaret ederek üzerinde isimleri yazılı olan takım forması hediye etti.

Zaman zaman duygusal anların yaşandığı ziyaretler sonrası takım oyuncuları 9-12 Mayıs tarihleri arasında Yalova’da gerçekleşecek Türkiye U19 Gençler Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına devam etti.
9 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle