Trabzonlular Derneği'nden Başkan'a Ziyaret

Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Kamil Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ı ziyaret etti. Dernek yöneticilerine yaptıkları çalışmalarda başarılar dileyen Başkan Duran, “Kültür derneklerimiz bizim zenginliğimiz. Her kültür derneğimiz ilimize ayrı bir güzellik katıyor” dedi.

Ocak ayında yaptıkları kongrede yönetime yeni seçilen Sakarya Trabzonlular Derneği Yöneticileri Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ı makamında ziyaret etti. Dernek olarak Büyükşehir Belediyesi'nin ve Başkan Aziz Duran'ın desteğini her zaman yanlarında bulduklarını söyleyen Dernek Başkanı Kamil Özkan, “Ocak ayında yaptığımız kongrede dernek üyelerimiz yönetimi bize layık gördü. Başkanımız Aziz Duran da kongremize gelip bizi onurlandırmıştı. Esasen Başkanımız ilk seçildiği günden beri kültür dernekleriyle sıcak diyalog içerisinde. Biz dernek olarak Büyükşehir Belediyesi'nin ve Başkanımız Aziz Duran'ın desteğini her zaman yanımızda gördük. Bundan sonra da yanımızda olacağından eminiz. Bu zamana kadar verdiği destekten dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruzdedi.

Kültür Dernekleri'nin Sakarya'da çok güzel faaliyetler gerçekleştirdiğini söyleyen Başkan Aziz Duran ise, “Trabzonlular Derneği'nin yeni yönetimine başarılar diliyorum. Kültür derneklerimiz bizim zenginliğimiz. Bu derneklerimizin ilimizdeki sayısı şu anda 30'u aşmış durumda. Her kültür derneğimiz şehrimize ayrı bir renk katıyor, ayrı bir güzellik katıyor. Biz belediye olarak her zaman yanınızdayız, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]