Başkan, Evi Yanan Aileye Yardım Elini Uzattı

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi, Ferizli ilçesinde 3 ay önce evleri yanan Kadir ve Gülbeyaz Togay çiftinin yardımına koştu. Kullanılamaz hale gelen evin yeniden yapılması için destek veren Başkan Aziz Duran, yeni evin temelini attı. Başkan Duran, ilçe merkezinde esnaf ve kahvehaneleri de gezerek vatandaşların istek ve şikayetlerini dinledi.

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Ferizli ilçesindeki esnaf ve kahvehaneleri ziyaret etti. Ferizli Belediye Başkanı Hüseyin Kaşkaş ve AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ahmet Soğuk ile birlikte esnafı dolaşan Başkan Duran, vatandaşların istek ve şikayetlerini dinledi. Vatandaşlarla her zaman iç içe olduklarını söyleyen Başkan Duran, “Vatandaşın ayağına gidiyoruz, sorunları yerinde tespit ediyor, gücümüz ve imkanımız oranında yapabileceğimiz ne varsa yapıyoruz. Bunu seçildiğimiz ilk günden bu yana aksatmamaya gayret ettik. Bundan sonra da böyle yapacağız” dedi.

Başkan Aziz Duran ve beraberindekiler daha sonra, Kemalpaşa Mahallesi'nde 3 ay önce evleri yanan Kadir ve Gülbeyaz Togay çiftinin, Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile yeniden yapılan evinde incelemelerde bulundu. Togay çiftine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Duran, temeli atılan yeni evin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Evleri yandıktan sonra 8 ve 12 yaşlarındaki iki çocuklarıyla dışarıda kaldıklarını söyleyen Gülbeyaz Togay, “Bize sahip çıkan Büyükşehir Belediyesi'ne ve Ferizli Belediyesi'ne çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız Aziz Duran, bizi yalnız bırakmadı. Bizi çok sevindirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştu.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]