SGB'den Çelikel'e "Hayırlı olsun" ziyareti

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni başlayan Fatih Çelikel, Sakarya’da 16 ilçede çeşitli branşlara ait 168 spor tesisiyle halka hizmet ettiklerini açıkladı.

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, Kurucu Başkan Müjdat Çetin ve yönetim kurulu üyelerinin ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduğu İl Müdürü Çelikel, “Bir Sakaryalı olarak kendi ilimde görev yapmanın heyecanı ve sorumluluğunun bilinci içindeyim. Sporun içinden gelen ve daha önce ilçe müdürlüğü görevinde bulunmam haliyle bana daha büyük sorumluluk yüklüyor. Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte, hem gençlik, hem de sportif alanda Sakaryamız’a önemli hizmetler vereceğimize inanıyorum” dedi.

Sakarya’da çeşitli branşlara ait spor tesisleri bulunduğunu ifade eden Çelikel, “16 ilçemizde 168 spor tesisimiz var. İlimizde her türlü sporun yanı sıra, bir de Gençlik Merkezi’nde gençlere yönelik eğitimler veriyoruz. Türkiye şampiyonluklarının yanı sıra uluslar arası birçok müsabakaya ev sahipliği yapıyoruz. 25 bin kişilik stadyum ve atletizm pisti çalışmaları sürüyor. Bunların da tamamlanmasıyla Sakarya’da spor konusunda daha iddialı duruma gelebiliriz. 2. bir kapalı havuz içinde çalışmalarımız olacak” dedi.

SGB Başkanı Zeki Aydıntepe, eski bir sporcu olduğu gibi halen spor yaptığını da belirtirken, “Her yaşa göre spor yapma imkanı var. İşiniz gerçekten zor ama bir o kadar da güzel. Sporcu ordusuna sahip ilimizden çok daha iyi sporcuların yetişmesi için, bizlerde medya olarak üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız” dedi. Ziyarette, Aydıntepe ve Çetin’in yanı sıra yöneticiler Ekrem Ürdüç, Semra Can, Betül Balcı, Zerrin Çağlayan Anıl, Ahmet Kaya ve Ediz Canbaz’da yer aldı.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
6f67e5a31b49428c483caa28a1896675@