Seri Yakalamak İstiyoruz

Sakaryaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasını kazanarak seri yakalamak istiyor.

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu yaptığı açıklamada, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasını kazanarak galibiyet serisi başlatmak istediklerini söyledi.

Hacıeyüpoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında 3 puan hedeflediklerini belirterek, "Ligin 2. yarısının ilk galibiyetini deplasmanda oynadığımız Elazığspor maçında aldık. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasını kazanarak galibiyet serisi oluşturmak istiyoruz. Galibiyet serisi yakalamak için teknik heyet ve futbolcularımızın ellerinden gelen gayreti göstereceğine inanıyorum" diye konuştu.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor zor maç olduğunu ifade eden Hacıeyüpoğlu, "Alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, bizim maçtan puan ya da puanlar almayı amaçlıyor. Bu onların bu maçı ne kadar önemsediğini ve kazanmak için iyi bir mücadele sergileyeceklerini gösteriyor. Maç çok çekişmeli geçecek. Sahamızda oynayacağımız bu maçta, 3 puan almayı hedefliyoruz. Şampiyonluktaki iddiamızı sürdürmemiz açısından, bu maç çok önemli" diye konuştu.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
5d0ef6009d67543e195bb12443a05da4@