Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Başkan Özcan'a Teşekkür Ziyareti

Sakarya'nın Söğütlü ilçesi Küçüksöğütlü İlköğretim Okulu Öğrenci Temsilcisi Nihal Ad, tatilde okullarının bakımına destek veren Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'a bir plaketle teşekkür etti.

Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan, yarıyıl tatilinde Küçüksöğütlü İlköğretim Okulu'nun bakım ve onarım işlerinin gerçekleştirilip boyanmasına, ikinci kanaat dönemine hazırlanmasına destek verdi.

Küçüksöğütlü İlköğretim Okulu Öğrenci Temsilcisi Nihal Ad, Sınıf Öğretmeni Tuğba Serbes, Okul Müdürü Sami Aydın, Okul Aile Birliği Başkanı Abdullah Günay ve Müdür Yardımcısı Mahmut Araz ile birlikte Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'ı makamında ziyaret ederek okulun yenilenme çalışmalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Ziyaret esnasında Öğrenci Temsilcisi Nihal Ad, tatil dönüşü okullarını çok değişmiş bulduklarını söyleyerek Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'a okula katkılarından dolayı tüm öğrenciler adına teşekkür edip bir plaket verdi.

Söğütlü Belediye Başkan Ertuğrul Özcan, eğitimin her geçen gün artan ihtiyaçlarının karşılanmasında yerel yönetimlere de sorumluluk düştüğünü bildiğini, ancak kıt imkanlar nedeniyle çok fazla bir şey yapamadıklarını belirtti. Gönüllerinden geçenin, yapabildiklerinin çok daha fazlası olduğunu söyleyen Özcan, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız daha güzel ortamları hak ediyor" dedi.

Okul Müdürü Sami Aydın da, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'ın bu davranışının örnek alınması gerektiğini belirterek, imkanları uygun olan herkesin eğitime destek vermesinin şart olduğunu, bir milletin kurtuluşunun ancak eğitimle mümkün olduğuna inandıklarını ifade etti.

15 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle