Serdivan 33. Danışma Meclisi toplandı

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı 33. Danışma Meclisini Serdivan İlçe Teşkilatı’ndaki toplantı salonunda gerçekleştirdi. 

Toplantıya İlçe Başkanı Osman Çelik, Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,  Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Temsilcileri katıldı.

Konuşmasına 33. Danışma Meclisi’nin hayırlara vesile olması temennisi ile  başlayan  İlçe Başkanı Osman Çelik, sözlerine  5. Olağan Büyük Kongre, terör olayları ve seçim sürecine dair gelişmelere değinerek şöyle devam etti;’’ Hafta sonu  Ankara’da  partimizin   5. Olağan Büyük Kongresi coşkulu bir şekilde  yapıldı. Partimize ve ülkemize hayırlı, uğurlu olsun, Allah muvaffak eylesin. Ayrıca,  Sayın Ayhan Sefer Üstün vekilimizin MKYK üyeliğine  ve sonrasında  MYK’ da İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  görevine getirilmesi bizleri mutlu etmiştir. Kendilerine yeni görevlerinde  başarılar diliyorum.

Bildiğiniz gibi terör faaliyetlerine karşı güvenlik güçlerimizin mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Allah tüm güvenlik güçlerimizi korusun, bu kutsal görevin ifasında  kolaylıklar versin, muzaffer eylesin. Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, yaralı güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyorum.

Seçime yönelik  çalışmalarımız devam ediyor,  18 Eylül’de Adaylarımızın açıklanmasının ardından, çalışmalarımız daha da hızlanarak devam edecek. 1 Kasım’da yapılacak seçim ülkemiz geleceği ve istikrarı açısından çok önemli. Bu yüzden yaklaşık 40 günlük seçim sürecinde tüm birimlerimizin  sahada olmasını ve çok çalışmalarını bekliyorum’’ dedi.
 
İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu faaliyet sunumlarının ardınan Teşkilanma ve SKM Başkanı Adnan Pala ve Seçim İşleri Başkanı Hasan Emre Erdoğmuş seçim çalışmalarıyla ilgili  birer sunum yaptılar.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da  konuşmasında asfalt, mahalle meydanı, park- bahçe ve altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirterek’’ Abartısız söylüyorum, İlçemizdeki yapılan asfalt çalışmaları   bazı büyük şehirlerin belediyelerini kıskandıracak derecede. Beşevler, Kızılcıklı, Meşeli, Uzunköy mahallelerimizin yollarını sıcak asfalt ile kapladık. Asfaltlama çalışmaları Dağyoncalı, Çubuklu, Yukarıdereköy, Kazımpaşa, Kuruçeşme, Selahiye, Aralık ve merkez mahallelerimizde devam edecek. Ayrıca, meydan, park-bahçe, altyapı çalışmalarımızın yanı sıra  sosyal hizmetlerimizde devam ediyor. Serdivan Belediyesi olarak imkanlarımız elverdiği kadarıyla, tüm mahallelerimizdeki  hizmetlerimize ayrım gözetmeksizin devam ediyoruz. 

1 Kasım’da yapılacak seçimlerin önemi ortada.  Daha önce Irak, Libya, Mısır ve Suriye’de oynanan oyunlar bugün Türkiye üzerinde oynanmak isteniyor, bu oyunları görelim. Sayın  Cumhurbaşkanımız sadece Türkiye’nin değil, tüm İslam Aleminin lideri ezilen milletlerin umudu.  Türkiye 2-3 milyon Suriyeli’ye 4,5 yıldır sahip çıkıyor. Bugünün modern, zengin Avrupa ülkeleri 3-5 bin Suriyeli göçmeni ülkesine almamak için duvarlar inşaa ediyor. Bu nedenle Cumhurbaşkanımıza,  Başbakanımıza, ülkemize  sahip çıkalım. Seçimlerde sandıklarımıza,  ailemize, akrabalarımıza kısacası  etrafımızdaki seçmenlere  sahip çıkalım,  mutlaka oy kullanmalarını sağlayalım. Keşke dememek için bu seçim döneminde çok çalışalım’’ dedi.
8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
39e2ecb3f359c0e73d3ec9c506dcc420@