SEDAŞ Yarışmada Birinci Oldu

TEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün 21 Bölgesel Elektrik Dağıtım Şirketi arasında Şirketlerin Halkla İlişkiler kapsamındaki çalışmalarını değerlendirmek üzere düzenlediği, “Şirketler arası Halkla İlişkiler  Proje Yarışması” sonuçlandı. Genel Müdür Yunus Bekircan, “Yapılan Proje çalışmasının TEDAŞ Ana Teşekkülümüz tarafından birinciliğe layık görülmesi, Şirketimiz ve çalışanlarını onurlandırdı” dedi. 

TEDAŞ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler Proje Yarışması değerlendirme komisyonu tarafından, şirketlerin yarışmaya sundukları projeler değerlendirilerek, yarışma sonuçlandırıldı ve yarışma sonuçları Elektrik Dağıtım Şirketleri'ne duyuruldu.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü 24 Saat Kesintisiz Hizmet Projesiyle 3 dalda katıldığı yarışmada Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Şirket dalında birinciliğe layık bulundu. SEDAŞ Genel Müdürlüğü, 2007 yılında görev ve sorumluluk bölgesindeki Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İlleri, Belde ve İlçelerindeki Arıza Bakım Servislerinde 700 Elektrik Teknisyeninin göreve başlatılması, enerji dağıtım hizmetine yeni hizmet araçlarının kazandırılması sonucunda daha az enerji kesintisi ile birlikte enerji nakil hatlarında bakım ve onarım çalışmalarına ağırlık verilerek, elektriğin teknik ve ticari kalitesini iyileştirmek için, çözüm üretmek üzere uyguladığı politikalarla 24 saat abonelerine kesintisiz hizmet verilmesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak yönünde kaydettiği aşamayı proje olarak TEDAŞ Ana Teşekkülüne sundu ve katıldığı yarışmada birinciliğe layık bulundu. 

SEDAŞ dışında başarılı bulunan diğer elektrik dağıtım şirketleri ise şöyle:  En Başarılı Medya ve Kriz Yönetimi dalında Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü birinciliğe; En İyi Proje ile En Başarılı Web Sayfası dallarında Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü, En Başarılı Tahsilat Sistemi Geliştirme dalında Aras EDAŞ Erzurum İl Müdürlüğü birinciliğe; En İyi Sosyal Faaliyet En İyi Kampanya dalında Gediz EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü birinciliğe layık bulundu.

Proje yarışması için düzenlenecek tören, daha ileriki tarihlerde dağıtım Şirketlerine duyurularak dereceye giren Şirketlerin ödülleri, TEDAŞ Genel Müdürlüğü Merkezi'nde yapılacak törenle teslim edilecek.

16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]