Sapanca Emniyet Müdürlüğü muhtarlarla buluştu

Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü düzenlediği toplantı ile ilçede görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

Sapanca Polis Merkezi Amirliği seminer salonunda düzenlenen toplantıya, Emniyet Müdürü Erdem Mali, Müdür Yardımcısı İbrahim Bedir, Emniyet Amiri Aydın Ertürk, Komiser Fatih Karakuş, Komiser Yardımcısı Alpaslan Gök ile polis sorumluluk alanı içerisinde kalan mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantı açılışında konuşan İlçe Emniyet Müdürü Erdem Mali, “Mahalle ve köylerde gerçekleşebilecek olumsuzluklara karşı fikir alışverişinde bulunmak, ortak çözümler belirlemek amacı ile toplandık. Öncelikle bugüne kadar bizlere gece gündüz desteğini esirgemeyen tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. 2012 yılı asayiş olayları olarak iyi geçti ümit ediyorum 2013 yılında da böyle olur. Sizlerden bizim çalışmalarımıza destek vermenizi, mahallenizde şüphelendiğiniz konuları bizlere ihbar etmenizi istiyoruz” dedi.

Uyuşturucu madde kullanımı konusunda daha bilinçli olunması için toplumun her bireyi ile ortak çalışmalar yapılması gerektiğine de değinen Mali, “Bilindiği gibi daha önce üniversite ve halk eğitim merkezinde uyuşturucu ile mücadele seminerleri düzenledik. Ancak özellikle vatandaşlarımız bu konuya çok duyarsız kalıyor. Aileleri bilinçlendirme konusunda ortak çalışmalar yapmamamız gerekiyor” diye konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantı Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan ikramın ardından sona erdi.

11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
00c9402b236ff97bffab2aeee3859819@