Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Sanayi esnafı Kösemusul'la görüştü

Dörtyol sanayi esnafı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dörtyol Merkez Sanayi Çarşısı Güzelleştirme ve yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Kurt, Dörtyol Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Günay, Dörtyol Merkez Sanayi Camii Derneği Başkanı Bekir Pekşen ile birlikte bir gurup sanayi esnafı SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular. Dörtyol Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Günay, Kösemusul’un güven tazeleyip yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına gelmesinin sanayi esnafına büyük gurur yaşattığını belirterek, “Her zaman yanınızdayız” dedi.
Sanayi çarşılarının tamamıyla ilgili bir çalışma yapılmasını isteyen esnaflar, bu dönem güzel eserler bırakılacak bir dönem olması temennisinde bulundular. Sakarya’nın, konumu itibari ile Türkiye’nin en şanslı şehri olduğunun da altını çizen esnaflar, “Sanayi çarşılarımız biraz geri kalmış durumda. Sizlerin desteği ile sanayi çarşılarımızı Türkiye’nin örnek çarşıları haline getirelim” dedi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, ziyaretin kendilerini memnun ettiğini belirterek, “sizlerin içinden gelen bir kardeşinizim. Sizlerin vizyon ve bilgi birikimlerinizden faydalanarak, hayırlı hizmetler yapmak isteriz. Allah bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Çok yakın bir zamanda odamız tarafından yapılacak olan SATSO Endüstri Meslek Lisesi’nin temelini hep birlikte atacağız. Bu okulun branşlarını da birlikte belirleyeceğiz. İhtiyaç duyduğumuz kardeşlerimiz orada yetişecekler. En hayırlı hizmet eğitime yapılan yatırımdır” şeklinde konuştu.
Sanayi esnafının her zaman yanında olduklarını da kaydeden Başkan Kösemusul, “Bu kapı her zaman size açık” ifadelerini kullandı.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]