Pamukova'da Stat Denetimi

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, Pamukova ilçesindeki statları denetledi.

Spor Eğitim Uzmanı Yusuf Yılmaz ile birlikte Pamukova'ya gelen İl Müdürü Ömer Kalkan, Pamukova ve Bayat köyü statlarını inceledi.

İki yıl önce belediye tarafından işletilmeye başlanan Pamukova Atatürk Stadı'nın soyunma odalarının yenilendiğini belirten Kalkan, "Belediyenin yaptığı çalışmalardan memnunuz. Stattaki çalışma henüz tam olarak bitmemiş ama bittiğinde çok güzel olacak. Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan'a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Pamukova Atatürk Stadı'nın zeminin de çok iyi olduğunu belirten Kalkan, "Doğal çim zemine sahip olan ilçe stadı ve yan tarafında bulunan antrenman sahası her yerde bulunmayacak kadar güzel. Bu yerlerin bakımı zamanında yapılırsa hiç bozulmadan yıllarca kullanılır" diye konuştu.

Daha sonra Bayat Köyü'ne geçen Kalkan ve Yılmaz, burda da köy stadında incelemelerde bulundu. Bayat Stadı'nın tribününün üstünün Valilik onayı ile kapatıldığını belirten Kalkan, “Bayat Stadı'nda da güzel çalışmalar yaptık. Valilik onayı ve Kaymakamlık desteği ile üstü kapanan tribon stada ayrı bir güzellik getirdi. Bu stadımızın zemini de doğal çim. Pamukova ve Bayat'ta gördüklerim beni son derece memnun etti" dedi.
16 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]