Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

OSB'lere talep patlaması

26 Haziran Çarşamba gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Yeni Sakarya: "Sevinç ve Hüzün"

Başbakan Erdoğan dünkü grup toplantısında sözleşmeli personele kadro müjdesi verirken, kapsam dışında tutulan 4/C\'liler ise büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Sakarya Yenigün: "İşte Demokrasi Örneği"

Büyükşehir Belediyesi\'nin AK Partili Başkanı Zeki Toçoğlu\'nun, MHP İl Teşkilatı\'nın yeni binasına taşınması nedeniyle yaptığı ziyarette, şehre diyalog içinde birlik ve beraberlikle hizmet verilmesi gerektiği vurgulandı.

Sakarya Yenihaber: "Yıldız Olacağız"

SATSO\'nun yeni yönetim kurulunun basınla tanışma toplantısında konuşan Başkan Kösemusul, "Türkiye, dünyanın yıldızı olmaya aday. Sakarya da Türkiye\'nin yıldızı olacak" dedi.

Adapostası: "OSB\'lere Talep Patlaması"

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul yeni yönetimi ile basının karşısına çıktı. Sakarya\'daki sanayi yatırımlarını değerlendiren Kösemusul, OSB\'lere talep patlaması yaşadıklarını ifade ederek Ferizli OSB\'ye 200 Milyon Dolar yatırım yapacak firma ile anlaştıklarını söyledi.

Sakarya Halk: "Fayda Getirmez"

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş\'in "MHP ile ittifak düşünülebilir" sözlerini değerlendiren MHP İl Başkanı Levent Bülbül birleşmenin bir fayda getirmeyeceğini söyledi.

Bizim Sakarya: "SATSO, Çarpık Sanayiye Karşı"

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, güzel hizmetler verileceğini söyledi." Türkiye dünyanın, Sakarya da ülkenin yıldızı olacak" dedi.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]