Orhan Ünver, "30 Mart'ta Sakarya'nın geleceği oylanacaktır"

Hendek Yeşilyurt’ta konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Göreve geldiğimizde hak, hukuk ve adalet anlayışı içinde bir yönetim sergilenecektir. Bizden değil mantığıyla kimse AKP mantığı gibi ötekileştirilmeyecektir” dedi.

MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Hendek İlçesi Yeşilyurt Beldesi\'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel, Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, meclis üyeleri ve partililerin de katıldığı ziyaretlerde ilk olarak belde merkezinde Seçmen İletişim Merkezi açıldı. Açılışın ardından Ünver ve Babaoğlu, belde esnafını, vatandaşları ve pazarı gezdi.

"Sakarya\'nın geleceği"

Hendeklilerden destek isteyerek projelerinden bahseden Orhan Ünver, esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet etti. Sorunlarını dinleyerek projelerini ve hedeflerini anlatan Ünver, “ 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ülkemiz açısından çok büyük önem taşımaktadır. Sakarya içinde bu seçimler Sakarya’nın geleceği oylanacaktır” dedi.

"Zafer bizim olacak"

20 yıllık zihniyetin Sakarya’ya hiçbir şey kazandırmadığını anlatan Ünver, şehrin gelişimi, kültürel ve sosyal hayatı, ekonomik hayatı ve diğer alanlarda hiçbir hizmet alamadığını geride kaldığını söyledi. Sakarya’da çok güzel imkanlar olduğunu yani işlenmeyi bekleyen cevherler olduğunu söyleyen Ünver, zafer elde edeceklerine inandıklarını söyledi.

"Şehri kucaklayacağız"


Ünver, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi altında siyaset yapıyorum. Gençlik yıllarımdan bu yana ben bu partinin neferiyim. Göreve seçildiğim andan itibaren Sakarya’nın Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım. Hak, hukuk ve adalet anlayışı içinde bir yönetim sergilenecektir. Bizden değil mantığıyla kimse AKP mantığı gibi ötekileştirilmeyecektir. Bu görev bunun için verilmiyor” dedi.

"Kültürümüzde yok"

Sakarya’daki her bireyin sorunlarının kendi sorunları olacağına dikkat çeken Ünver, “Biz sorunları çözerken kişilerin siyasi kimliklerine bunlar bakmayız. Bizim yetişme kültürümüzde böyle bir şey yok” ifadeleri kullandı. Son olarak Yeşilyurt Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret eden, Ünver çalışmalarını tamamlamasının ardından beldeden ayrılarak Söğütlü İlçesi\'nde seçim çalışmasına katıldı.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]