AK Parti Adapazarı meclis üyesi adayları yemekte buluştu

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Orman Park’ta, AK Parti Belediye Meclis üyesi adaylarıyla bir araya geldi.

Adapazarı AK Parti meclis üyesi adayları toplantısına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Gençlik Kolları Başkanı Alper Hasköylü de katıldı. Seçim öncesi tanışma ve istişare toplantısında konuşan İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Biz bir aileyiz. Seçimlere 33 gün kaldı çok çalışıp bu günleri dolu dolu geçirmeliyiz” dedi.

"Sorumluluğumuzu biliyoruz"

Yeni dönem meclis üyeleriyle tanışma ve istişare toplantısı yapmak üzere toplandıklarını ifade eden Başkan Dişli, “Buradaki tüm arkadaşlar benim için ayrı bir önem taşıyor.  AK Parti ailesi büyük bir ailedir. Ülkemizin geleceğini düşünen herkesin bu seçimde bir görev ve sorumluluğu var. Biz aynı davanın yolcularıyız. Neye hizmet ettiğimizin bilincindeyiz. Bu hizmetin bu sorumluluğun içinde artık sizde olacaksınız. İlçemize her geçen gün daha iyi daha kaliteli hizmeti verebilmek için birlikte çalışacağız” dedi.

"Kayıtlı bir göreviniz var"

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise “Adapazarı ilçemiz 185 bin oyu olan bir ilçemiz. Bu nedenle bu seçimlere çok sıkı hazırlanmamız gerekiyor. Siz AK Parti’nin meclis üyesi adaylarısınız göğsünüzü gere oy isteyebilirsiniz. Hepinizin artık kayıtlı bir görevi var. İlimizde çok şükür öyle kronik bir sorunumuz yok. Son dönemlerde farklı olaylar yaşıyoruz. Biz ne olduğunun farkındayız. Bunun için daha çok çalışmalıyız.33 günü bu yolda harcamamız gerekiyor. Adapazarı Sakarya’nın en büyük ilçesi. Bu seçimleri sadece başkanlık seçimi olarak görmeden, sesimizi Ankara’ya daha güçlü duyurmak için çalışmalıyız” dedi.
Parti malzemeleri
Adapazarı otobüs firmaları
8 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]