Mustafa Karataş, Taraklı'da konferans verecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Taraklı Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Prof. Dr. Mustafa Karataş\'ın konuşmacı olarak katılacağı "Huzurlu Aile Hayatı" konulu konferans 21 Aralık Cumartesi günü saat 13.00\'de Taraklı Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilecek.

Televizyon ekranlarından da yakından tanınan ve oldukça sevilen, bugüne kadar da otuzdan fazla ilmi makalesi yayınlanan ve pek çok eseri ve tebliğleri bulunan Prof. Dr. Mustafa Karataş, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında yüzlerce konferans verdi. "Huzurlu Aile Hayatı" konulu konferansını vermek üzere Cumartesi günü Taraklı’ya gelecek olan Mustafa Karataş sevenleri ile aynı gün saat 13.00\'de Taraklı Belediye Düğün Salonunda buluşacak

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı Belediyesi olarak bugüne kadar birçok önemli ve sevilen isimleri, Taraklı’ya getirerek Taraklılılarla buluşturduklarını kaydederek, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Taraklı Belediyesinin katkılarıyla Prof. Dr. Mustafa Karataş\'ı Taraklı’da misafir edecek olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Özkaraman, “21 Aralık Cumartesi günü saat 13.00\'da Taraklı Belediye Düğün Salonunda hocamızın değerli sohbetlerini Taraklılılara dinleteceğiz. Bu değerli konferansa tüm halkımız davetlidir" dedi.
Sinema ve konferans salonu koltukları
taraklı
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]